X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ruszyło Polskie Radio Kierowców. Krzysztof Czabański: to instytucja o wielkich zasługach

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020 11:18
- Cieszę się, że ten życzliwy głos, przyjaciel drogowy, będzie teraz nam towarzyszył w każdej minucie - powiedział Krzysztof Czabański, przewodniczący Rady Mediów Narodowych.
Przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański
Przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof CzabańskiFoto: Mateusz Jagielski/East News
Agnieszka Kamińska  Prezes Polskiego Radia 1200.jpg
Agnieszka Kamińska: PR Kierowców wpisuje się w misję dbałości o bezpieczeństwo na drogach

Od dziś działa nowy całodobowy program - Polskie Radio Kierowców. Zdaniem Krzysztofa Czabańskiego to instytucja o wielkich zasługach. - Cieszę się, że ten życzliwy głos, przyjaciel drogowy, będzie teraz nam towarzyszył w każdej minucie. Wtedy czujemy się lepiej i bezpieczniej na drodze - przyznał przewodniczący Rady Mediów Narodowych.

>>ZAPRASZAMY DO SERWISU POLSKIE RADIO KIEROWCÓW<<

Krzysztof Czabański dodał, że jako dziennikarz jeździł po Polsce i pamięta, jak ważne było mieć kontakt z kimś, kto żywym głosem radiowym doradzi i podpowie w drodze.

Całodobowy program skierowany jest głównie do kierowców i innych użytkowników dróg. Usłyszymy w nim aktualne informacje o sytuacji na drogach i przejściach granicznych, remontach i utrudnieniach. Są też wskazówki dotyczące bezpiecznej jazdy oraz programy dla pasjonatów historii motoryzacji i sportów motorowych. 

1200_Polskie_Radio_Kierowców.jpg
Całodobowe, interaktywne i nowoczesne. Startuje Polskie Radio Kierowców

***

Stacji można słuchać w internecie oraz przez odbiorniki cyfrowej radiofonii w technologii DAB+. Powstanie kanału ma związek z przepisami Europejskiego Kodeksu Łączności Elektronicznej, który nakłada na producentów samochodów obowiązek montowania odbiorników cyfrowej radiofonii naziemnej we wszystkich nowych pojazdach. 

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak