X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Warszawa: msza w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2020 10:08
W sobotę rano w warszawskim kościele seminaryjnym odprawiona została msza w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Uczestniczyli w niej m.in. wicepremier, prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński, wicemarszałek Sejmu RP Ryszard Terlecki oraz premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości pod pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej
Prezes PiS Jarosław Kaczyński, wicemarszałek Sejmu RP Ryszard Terlecki oraz premier Mateusz Morawiecki podczas uroczystości pod pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie w miesięcznicę katastrofy smoleńskiejFoto: PAP/Rafał Guz

Obecni też byli m.in.: wicemarszałek Sejmu, przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki, wicepremier, minister kultury Piotr Gliński, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska, szef KPRM Michał Dworczyk, szef komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.

Po mszy złożono kwiaty przed pomnikami prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. na Placu Piłsudskiego.

Wieczorem odprawiona zostanie msza św. w archikatedrze św. Jana Chrzciciela. Po mszy jej uczestnicy przejdą w Marszu Pamięci na plac Piłsudskiego.

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154, wiozącego delegację na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego żona Maria, najwyżsi dowódcy wojska i ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski.

mg

Czytaj także

Macierewicz o katastrofie smoleńskiej: materiał dowodowy przesądza o charakterze tego dramatu

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2020 11:11
- Zostały zidentyfikowane części samolotu, lewej burty oraz lewego skrzydła, na których eksperci wykryli ślady materiałów wybuchowych, zarówno trotylu, jak i hexogenu. (…) Ta kwestia nie ulega wątpliwości i przesądza o charakterze tego dramatu - mówił w Polskim Radiu 24 Antoni Macierewicz były szef MON, przewodniczący podkomisji smoleńskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tylko prawda nas wyzwoli". Msza święta w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2020 23:19
W Archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie odprawiono comiesięczną mszę świętą w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Uczestniczyli w niej między innymi, premier Mateusz Morawiecki, przedstawiciele rządu, parlamentarzyści w tym prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, samorządowcy oraz mieszkańcy stolicy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wniosek o areszt dla kontrolerów ze Smoleńska. Prof. Krasnodębski: trzeba rozpocząć działania w UE

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2020 21:09
- W zasadzie atmosfera w instytucjach unijnych panuje dzisiaj bardzo krytyczna wobec Rosji, więc miejmy nadzieję, że takie poparcie uzyskamy - mówił w Polskim Radiu 24 prof. Zdzisław Krasnodębski, socjolog, filozof i europoseł PiS.
rozwiń zwiń