X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Marek Zagórski nadal będzie odpowiadał za cyfryzację. Jest decyzja premiera

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2020 16:14
Premier Mateusz Morawiecki chce, by były minister cyfryzacji Marek Zagórski nadal odpowiadał za tę dziedzinę. - Oddając zasługi i dziękując za znakomitą pracę, chciałbym powierzyć te obowiązki dalej panu Markowi Zagórskiemu, jako osobie bezpośrednio pracującej ze mną w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - mówił szef rządu na konferencji prasowej.
Marek Zagórski
Marek ZagórskiFoto: PAP/Piotr Nowak

Podkreślił, że cyfryzacja jest jednym z kluczowych elementów postępu technologicznego i cywilizacyjnego, a także wyrwania się z pułapki kryzysu gospodarczego po koronawirusie.

5G technologie 1200
Minister cyfryzacji: świadomość 5G jednym z priorytetów cyberbezpieczeństwa

W opinii premiera, takie rozwiązanie ułatwi realizację wielu projektów. - W tym przypadku będzie to nasza wspólna odpowiedzialność, żeby jak najszybciej usługi publiczne zamieniać na cyfrowe, żeby ułatwiać życie obywatelom i wzmacniać platformy cyfrowe po to, by polskie przedsiębiorstwa stawały się coraz bardziej konkurencyjne - podkreślił.
W nowym rządzie ma być 14 ministerstw, nie będzie resortu cyfryzacji.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak