X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Sasin: Przemysław Czarnek gwarantuje, że polska szkoła pozostanie wolna od ideologii

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2020 21:25
Jacek Sasin stwierdził, że Przemysław Czarnek na stanowisku ministra edukacji i nauki jest gwarantem tego, iż polska szkoła pozostanie wolna od ideologii i indoktrynacji. W TVP Info wicepremier zaznaczył, że jego kandydatura na stanowisko w zrekonstruowanym rządzie nie podoba się tym, którzy chcą w naszym kraju promować rewolucję obyczajową.
Przemysław Czarnek
Przemysław Czarnek Foto: PAP/Radek Pietruszka

Jak mówił wicepremier, przyszły szef resortu edukacji i nauki "jest gwarantem tego, że ideologie, które próbuje narzucać Polakom lewica czy środowiska lewackie, nie zagoszczą w polskich szkołach ani na polskich uczelniach".

Czytaj więcej
lgbt_polska1200.jpg
Przemysław Czarnek: wojnę ideologiczną wszczynają aktywiści LGBT

Jacek Sasin podkreślił, że szkoła ani uczelnia "nie jest miejscem, gdzie powinna być propagowana ideologia". Przypomniał, że placówki edukacyjne są to miejsca, w których młodzi ludzie powinni pozyskiwać wiedzę i budować swoje kompetencje do dorosłego życia.

Posłuchaj
00:32 10660197_1.mp3 Jacek Sasin: Przemysław Czarnek gwarantuje, że polska szkoła pozostanie wolna od ideologii (IAR)

Dodał, że "dzisiaj w wielu miejscach w Polsce - szczególnie tam, gdzie edukacją zarządzają samorządy opanowane przez polityków opozycji - jest taka próba wprowadzenia do szkół edukacji seksualnej w tej wynaturzonej formie".

Przemysław Czarnek w nowym rządzie premiera Mateusza Morawieckiego obejmie połączone ministerstwa - edukacji narodowej oraz nauki i szkolnictwa wyższego. W wyniku rekonstrukcji liczba ministerstw zmniejszy się z 20 do 14.

Czytaj także:

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Trzeba zadbać o wzmocnienie etosu nauczyciela". Przemysław Czarnek o szkolnictwie

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2020 19:05
Kandydat na ministra edukacji i nauki Przemysław Czarnek podkreślił, że postawy niezgodne z polskim prawem, w tym podważające wartości chrześcijańskie, spotkają się z jego sprzeciwem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gotowy do działania i kompetentny pod względem politycznym". Publicysta o ministrze Czarnku

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2020 10:41
- Przemysław Czarnek obejmie duży i bardzo trudny resort. Edukacja to jeden z priorytetów rządu w ramach jesiennej ofensywy, będzie wysoko na liście zadań dla nowej Rady Ministrów - powiedział Łukasz Jankowski z Radia Wnet. - Kwestie światopoglądowe będą sprawami wtórnymi w kontekście działań ministra - dodał.
rozwiń zwiń