X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wzrost poparcia dla Zjednoczonej Prawicy. Nowy sondaż Social Changes

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2020 13:01
- Zjednoczona Prawica cieszy się poparciem 42 proc. badanych, Koalicja Obywatelska - 25 proc., a Lewica - 11 proc. - wynika z najnowszego sondażu Social Changes dla wPolityce.pl. Próg wyborczy przekroczyłyby również Konfederacja, na którą chce zagłosować 9 proc. badanych, oraz PSL z poparciem 7 proc.
Sala Posiedzeń Sejmu RP
Sala Posiedzeń Sejmu RPFoto: Verconer/shutterstock

W sondażu Social Changes dla portalu wPolityce.pl chęć głosowania na Zjednoczoną Prawicę zadeklarowało 42 proc. badanych (wzrost o 2 pkt proc. w porównaniu z badaniem sprzed tygodnia). Koalicję Obywatelską poparło 25 proc. badanych (spadek o 2 pkt proc.), a Lewicę - 11 proc. (spadek o 4 pkt proc.).

rekontrukcja rządu tt 1200.jpg
"To tylko zawieszenie broni". Publicysta o rekonstrukcji rządu

Ogólnopolska próba

Poparcie dla Konfederacji wyniosło 9 proc. (bez zmian w porównaniu z minionym tygodniem), zaś Polskie Stronnictwo Ludowe może liczyć na 7 proc. głosów (wzrost o 2 pkt proc.).

6 proc. badanych wybrało odpowiedź "inne ugrupowanie". Deklarowana frekwencja wyniosła 64 proc.

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na panelu internetowym. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków N=1067 osób w dniach 25 - 28 września 2020 roku.


kb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PiS z dużą przewagą nad PO. Sytuacja w koalicji nieznacznie wpłynęła na notowania

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 15:43
PiS uzyskałby 40 proc. głosów, PO 27 proc., Lewica 15 proc., a Konfederacja 9 proc. głosów - wynika z sondażu Social Changes dla wpolityce.pl. 5 proc. poparłoby PSL, a inne ugrupowanie wskazało 4 proc. spośród badanych zdecydowanych głosować w wyborach parlamentarnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PiS z samodzielną większością w Sejmie. Wyraźna przewaga nad KO

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2020 14:35
Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na zdecydowane poparcie swoich wyborców. Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego uzyskałoby 42,9 proc. głosów, co przełożyłoby się na 238 mandatów w Sejmie - wynika z sondażu pracowni Estymator dla portalu DoRzeczy.pl.
rozwiń zwiń