X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci". Dziś wręczenie nagród filmowcom i radiowcom

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2020 05:18
Galą zamknięcia i wręczenia nagród w konkursach filmowych i radiowym zakończy się dziś czterodniowy XII Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci". Wcześniej zaplanowano projekcje między innymi kilku filmów międzynarodowych, a także debaty z udziałem uczestników z zagranicy.
Statuetki wręczane podczas edycji festiwalu Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci w 2017 roku
Statuetki wręczane podczas edycji festiwalu "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci" w 2017 rokuFoto: Karol Makurat/REPORTER

Dyrektor festiwalu Arkadiusz Gołębiewski przypomina, że filmy można oglądać też online na stronie www.festiwalnnw.pl i poleca te, które będą dziś pokazywane. To "Katyń. Ostatni świadek" w reżyserii Piotr Szkopiaka, rosyjski film "Lato" i japońska produkcja "Historia uszyta czerwoną nitką".

Festiwal1200.jpg
"Tylko prawda jest interesująca". Reżyser Maciej Pawlicki o festiwalu filmowym "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci"

Posłuchaj
00:54 NNW-spec-.mp3 Dziś wielki finał festiwalu "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci" - relacja Agnieszki Jasik (IAR)

 

Debaty o skutkach wpływów ZSRR

Dyrektor dodaje, że uczestnicy festiwalu wezmą udział w kilku panelach dyskusyjnych. Podczas jednej z debat będą dyskutowali o męczennikach komunizmu w krajach znajdujących się w strefie wpływów Związku Radzieckiego.

Czytaj także: 

Na festiwalu prezentowane są filmy fabularne i dokumenty o tematyce historycznej, organizowane są też debaty i spotkania z autorami oraz bohaterami obrazów. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest Polskie Radio.


mbl

Czytaj także

"Prawda historyczna jest dla wspólnoty jak chleb". Gliński podczas otwarcia Festiwalu NNW

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2020 18:50
- Prawda historyczna jest dla wspólnoty jak woda, jak chleb, bez nich żadna wspólnota polityczna nie może działać - stwierdził wicepremier, minister kultury Piotr Gliński podczas otwarcia XII Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Niepokorni Niezłomni Wyklęci" w Gdyni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Był realistą wyższego rzędu". Wspomnienie o Kornelu Morawieckim

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 10:59
- Kornel Morawiecki usiłował przywrócić właściwe miary światu polskiej polityki. Nie ma powodu, by nazywać go marzycielem. Tym bardziej, że jego działalność okazała się skuteczna - mówił publicysta i poeta Maciej Mazurek. Gośćmi Polskiego Radia 24 byli również  dr Wojciech Myślecki (były opozycjonista i  przyjaciel Kornela Morawieckiego) oraz Małgorzata Zwiercan (Wolni i Solidarni).
rozwiń zwiń