X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Nieoficjalnie: prezes PiS ma wejść do rządu. Będzie nadzorował szereg ministerstw

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 00:40
- Prezes PiS Jarosław Kaczyński ma wejść do rządu i zostać szefem komitetu ds. bezpieczeństwa. Będzie nadzorował resort sprawiedliwości, MON oraz MSWiA - poinformowało PAP źródło zbliżone do rządu.
Jarosław Kaczyński wejdzie w skład rządu?
Jarosław Kaczyński wejdzie w skład rządu?Foto: East News/Jacek Domiński
1200_Kaczyński_PAP.jpg
Będzie przełom? Media: jest porozumienie w Zjednoczonej Prawicy

W środę wieczorem w Warszawie doszło do kolejnego spotkania prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z szefem Solidarnej Polski Zbigniewem Ziobro ws. dalszych losów Zjednoczonej Prawicy.

Czytaj także:

Po zakończeniu spotkania źródło PAP zbliżone do rządu przekazało, że efektem negocjacji ma być wejście lidera PiS do rządu. - Jarosław Kaczyński ma wejść do rządu, będzie uczestniczył w jego posiedzeniach. Zostanie szefem komitetu ds. bezpieczeństwa i będzie nadzorował ministerstwo sprawiedliwości, MON oraz MSWiA - przekazało źródło.

Po zakończeniu środowego spotkania Jarosława Kaczyńskiego ze Zbigniewem Ziobro polityk z otoczenia kierownictwa PiS mówił PAP, że rozmowy idą w dobrym kierunku, ale nie można powiedzieć, by już zostało zawarte porozumienie.

Spotkanie ścisłego kierownictwa władz PiS

- Wcześniej odbędzie się spotkanie ścisłego kierownictwa władz PiS - zaznaczył. Ma się ono odbyć w czwartek wieczorem lub w piątek po południu.

- Cieszymy się, że kolejny etap rozmów przyniósł ze strony Solidarnej Polski akceptację na dodatkowe elementy w zakresie projektów legislacyjnych. Przedmiotem rozmów były m.in. ustawy o ochronie zwierząt i o stanie wyższej konieczności w trakcie epidemii COVID-19. Podczas spotkania omówiono też nową formułę funkcjonowania rządu po planowanej rekonstrukcji - mówił PAP polityk PiS.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nie służy temu, by urzędnicy stali się bezkarni". Radosław Fogiel o ustawie covidowej

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2020 13:50
- Proponowana przez nas ustawa dotyczy stanu wyższej konieczności w sytuacji pandemii, ale nie służy temu, by urzędnicy stali się bezkarni - tak Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS, odniósł się do projektu dotyczącego odpowiedzialności m.in. urzędników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mniejsze ugrupowania koalicyjne nie mają wyjścia". Politolog o Zjednoczonej Prawicy

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2020 16:10
 - Gwarantem funkcjonowania mniejszych koalicjantów na płaszczyźnie władzy jest współpraca z PiS. Niezależnie od tego, że szeregach Solidarnej Polski i Porozumienia znajdują się popularni politycy, to partie te nie mają siły, by samodzielnie i skutecznie walczyć o głosy wyborców i uzyskiwać mandaty w wyborach - mówił politolog dr Maciej Onasz z Uniwersytetu Łódzkiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Szpądrowski: politycy Solidarnej Polski niejeden raz podważali inicjatywy PiS

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2020 18:20
- Ustawa o ochronie zwierząt to tylko jeden z wielu przykładów, gdy politycy Solidarnej Polski postanowili podważyć inicjatywę premiera Mateusza Morawieckiego lub głównego koalicjanta, którym jest Prawo i Sprawiedliwość - mówi portalowi PolskieRadio24.pl Michał Szpądrowski, jeden z liderów Forum Młodych PiS. Wskazuje, że problemy w koalicji pojawiły się na długo przed złożeniem wspomnianego projektu. 
rozwiń zwiń