X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Dystans, dezynfekcja i maseczki". Minister zdrowia apeluje o przestrzeganie zasad

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2020 14:22
Minister zdrowia Adam Niedzielski zaapelował w poniedziałek o przestrzeganie podstawowych zasad, które mają ograniczać transmisję koronawirusa. Dystans, dezynfekcja i maseczki to ważny oręż w walce z COVID-19, który może decydować o tempie rozwoju pandemii – podkreślił.
Minister zdrowia dr Adam Niedzielski
Minister zdrowia dr Adam NiedzielskiFoto: PAP/Łukasz Gągulski
Niedzielski 1200.jpg
"Jesteśmy przygotowani na zwiększoną liczbę zakażeń". Minister zdrowia o sytuacji epidemicznej w Polsce

- Chciałbym zaapelować do wszystkich (…) o to, żebyśmy stosowali podstawowe zasady reżimu sanitarnego, czyli dystans, dezynfekcja i maseczki. To są bardzo ważne parametry, bardzo ważne rzeczy, które świadczą o dyscyplinie społecznej i są bardzo ważnym orężem walki z koronawirusem – powiedział szef resortu zdrowia podczas konferencji w Krakowie.

Zaznaczył, że te podstawowe działania prewencyjne, tzw. DDM, mogą decydować o tym, czy będziemy mieć do czynienia z dynamicznym tempem rozwoju pandemii, czy rozwój będzie odbywał się w warunkach kontrolowanych.

- Apeluję, nośmy maseczki, pilnujmy dystansu i oczywiście dezynfekujmy, przede wszystkim, ręce – mówił.

Niedzielski wyjaśnił, że jego wizyta w Małopolsce i w krakowskim szpitalu jest nieprzypadkowa, bo wiąże się ze zwiększeniem liczby zachorowań w regionie. Podał, że podczas poniedziałkowego spotkania z wojewodą małopolskim i z dyrekcją krakowskiego szpitala poruszono temat "sytuacji zarówno samego szpitala, jak też całego regionu". 

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Zaczynamy od teleporady". Minister zdrowia o tym, co zrobić, gdy podejrzewamy u siebie koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2020 09:40
- Tak jak w każdej infekcji, także w przypadku podejrzenia koronawirusa, pacjenci w pierwszej kolejności powinni skontaktować się z lekarzem w podstawowej opiece zdrowotnej, na początku w ramach teleporady - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski.
rozwiń zwiń