X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Jest dobrem i warto, by nadal trwała". Ziobro o koalicji Zjednoczonej Prawicy

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2020 13:43
- Zjednoczona Prawica jest dobrem i warto, by ta koalicja przy pewnych napięciach, które w sposób naturalny się pojawiają, nadal trwała - powiedział w poniedziałek minister sprawiedliwości, lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro. Wyraził też przekonanie, że koalicjantom uda się dojść do porozumienia.
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro
Minister sprawiedliwości Zbigniew ZiobroFoto: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Ziobro zorganizował konferencję prasową przed 13.00. O tej godzinie miało rozpocząć się spotkanie kierownictwa PiS w sprawie m.in. przyszłości Zjednoczonej Prawicy.

Tomasz Sakiewicz 1200.jpg
"Jej trwanie jest wartością dla prawicowych wyborców". Tomasz Sakiewicz o koalicji rządzącej

Jego zdaniem, napięcia pojawiają się wewnątrz partii, zwłaszcza tych wielkich. - I świadczy o tym choćby ostatnie głosowanie w PiS, gdzie pojawiły się różnice zdań i opinii, jeżeli chodzi o jedną z ustaw dotyczących bardzo ważnych, bardzo trudnych też z drugiej strony zagadnień dotyczących polskiej wsi, polskich rolników - zaznaczył Ziobro.

Czytaj także:

- Jestem przekonany, że właśnie mądrość naszej koalicji, która z istoty swojej musi wiązać się z pewnymi różnymi czasami odrębnościami, jeżeli chodzi o sprawy programowe, pozwala dojść również do porozumienia i do znalezienia kompromisów w tak trudnych czasami sprawach, tak ważnych, jeżeli chodzi o ochronę zwierząt i ważnych, jeśli chodzi o sytuację polskiej wsi - powiedział minister sprawiedliwości, nawiązując do sprawy nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.

Ziobro zaznaczył, że w tej sprawie należy ważyć każde racje i podejmować decyzje. - Możemy na pewno ten świat poprawić w każdym tego słowa znaczeniu, również w obszarze tej ustawy. Takiego kompromisu i takiej rozmowy potrzebujemy, i jesteśmy na nią otwarci i gotowi - zadeklarował minister.

Wyraził przekonanie, że Solidarna Polska w żadnym punkcie nie naruszyła programu PiS i Zjednoczonej Prawicy z 2019 r. - Nie ma tutaj bowiem zapisów, które oznaczałyby zakaz uboju rytualnego bydła. A wiemy też, że to są konsekwencje dla takich gospodarstw - dodał szef Solidarnej Polski.

Podkreślił, że Zjednoczona Prawica musi szukać rozwiązań, żeby łączyć wszystkie racje, działając w zgodzie z przyjętym programem. 

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"To byłby dla mnie zaszczyt". Czarnek o propozycji zostania ministrem sprawiedliwości

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2020 20:52
- Stanowisko ministra sprawiedliwości jest zgodne z moimi kompetencjami, propozycja objęcia tego stanowiska byłaby dla mnie zaszczytem - podkreślił poseł PiS Przemysław Czarnek, komentując doniesienia, że mógłby zastąpić Zbigniewa Ziobro na stanowisku ministra sprawiedliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jej trwanie jest wartością dla prawicowych wyborców". Tomasz Sakiewicz o koalicji rządzącej

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2020 11:30
- Siła PiS w stosunku do pozostałych koalicjantów, Solidarnej Polski i Porozumienia, jest ogromna. - mówił w Polskim Radiu 24 red. naczelny "Gazety Polskiej Codziennie", red. Tomasz Sakiewicz. 
rozwiń zwiń