X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Afera melioracyjna. Duklanowski: PO nie potrafi odciąć się od polityka, na którym ciążą poważne zarzuty

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 10:10
- Działacze Platformy Obywatelskiej nie odcięli się jednoznacznie od Stanisława Gawłowskiego. PO nie potrafi odciąć się od polityka, na którym ciążą bardzo poważne zarzuty - powiedział w TVP3 Szczecin Tomasz Duklanowski, dziennikarz Radia Szczecin i "Gazety Polskiej".
Stanisław Gawłowski
Stanisław Gawłowski Foto: ROBERT STACHNIK/REPORTER

Stanisław Gawłowski, który jest oskarżony w tzw. aferze melioracyjnej, został wybrany na przewodniczącego senackiej Komisji Nadzwyczajnej do spraw Klimatu. 

cba-free-cba-gov-pl 1200.jpg
Afera All Sports Promotion. Duklanowski: kluczową postacią "złote dziecko" koszalińskiej PO

W związku z aferą melioracyjną funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego przeszukali w czwartek m.in. główną siedzibę Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie i Urząd Miejski w Koszalinie.

Duklanowski jest zdania, że Gawłowski odgrywa w tej sprawie kluczową rolę. - Aferę melioracyjną z nieprawidłowościami w finansowaniu koszalińskiej koszykówki oraz pośrednio z Polskim Związkiem Piłki Nożnej łączy postać Stanisława Gawłowskiego - stwierdził dziennikarz w TVP3 Szczecin.

Czytaj także:


mr, TVP Info, TVP3 Szczecin

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

CBA w firmie brata Zbigniewa Bońka. Przeszukania także w innych miejscach

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2020 11:00
Agenci CBA przeszukują firmę Mikrotel, kierowaną przez brata Zbigniewa Bońka. Jest to część większej akcji, w której w sumie przeszukania prowadzono w 30 lokalizacjach, zabezpieczona dokumentacja oraz nośniki danych. W akcji bierze udział blisko 100 funkcjonariuszy CBA - informuje "Niezależna".
rozwiń zwiń

Czytaj także

CBA w PZPN. Zbigniew Boniek: nie mamy niczego do ukrycia

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 09:16
W czwartek agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego dokonali kilkunastu przeszukań w związku z tzw. aferą melioracyjną. Przeszukano m.in. główną siedzibę Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie. PZPN wydał krótki komunikat w sprawie. "Mając na uwadze szybkie wyjaśnienie sprawy, PZPN gwarantuje pełną współpracę z CBA." - napisano. Sprawę skomentował też Zbigniew Boniek, prezes PZPN.
rozwiń zwiń