X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Miesięcznica katastrofy smoleńskiej. Politycy PiS złożyli kwiaty pod pomnikiem ofiar

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2020 09:41
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński złożył kwiaty pod pomnikiem swojego brata Lecha Kaczyńskiego na placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Mija kolejna miesięcznica katastrofy smoleńskiej, w której zginął prezydent.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas uroczystości pod pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie, w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej
Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas uroczystości pod pomnikiem Ofiar Tragedii Smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie, w miesięcznicę katastrofy smoleńskiejFoto: PAP/Radek Pietruszka

W czwartek rano w warszawskim kościele seminaryjnym odprawiona została msza św. w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Uczestniczyli w niej m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki.

Czytaj więcej
1200_Macierewicz_EN.jpg
"Rosyjskie służby miały pełną kontrolę nad przebiegiem wydarzeń". Macierewicz o katastrofie smoleńskiej

Obecni też byli m.in.: marszałek Sejmu Elżbieta Witek, wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin, wicemarszałek Sejmu, przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki i minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

Po mszy złożono kwiaty przed pomnikami prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r. na Placu Piłsudskiego.

Późniejsze uroczystości

Wieczorem odprawiona zostanie msza św. w archikatedrze św. Jana Chrzciciela. Po mszy jej uczestnicy przejdą w Marszu Pamięci na plac Piłsudskiego.

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154, wiozącego delegację na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka, najwyżsi dowódcy wojska i ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski.

Czytaj także:

jp

Czytaj także

"Na pokładzie doszło do zdarzenia, które wstrząsnęło samolotem". Rosyjski publicysta o Smoleńsku

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2020 12:30
W materiale "Nowej Gaziety", opublikowanym na stronie internetowej gazety, poinformowano, że "polscy eksperci wymienili trotyl jako przyczynę katastrofy". Autorzy zadają pytania, jakie dowody o tym świadczą.
rozwiń zwiń