X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Powrót do nauczania stacjonarnego w szkołach. Polacy popierają decyzję rządu

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2020 07:29
- Większość Polaków pozytywnie ocenia decyzję o otwarciu szkół w środku epidemii koronawirusa - wynika z badania United Surveys dla RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej", o którym pisze Rmf24.pl.
Blisko połowa Polaków ocenia decyzję o otwarciu szkół i powrocie uczniów do zajęć w budynkach szkolnych pozytywnie
Blisko połowa Polaków ocenia decyzję o otwarciu szkół i powrocie uczniów do zajęć w budynkach szkolnych pozytywnieFoto: Shutterstock/Oksana Kuzmina

W sondażu zapytano, jak Polacy oceniają decyzję o otwarciu szkół i powrocie uczniów do zajęć w budynkach szkolnych. 26,1 proc. uznało tę decyzję za "zdecydowanie dobrą", a 48,6 proc. - "raczej dobrą".

Najbardziej pozytywnie nastawione do otwarcia szkół były osoby w wieku 40-49 lat - tam poparcie dla zajęć stacjonarnych w klasach przekroczyło 80 proc.

shutterstock nauka zdalna lekcje zdalne free 1200.jpg
Indywidualne nauczanie także na odległość. Minister edukacji podpisał nowelę rozporządzeń

Krytyczny wobec decyzji MEN był niemal co piąty Polak. 10,6 proc. oceniło wysłanie dzieci do szkół jako "raczej złą" decyzję, a 8,7 proc. - za "zdecydowanie złą".

Najbardziej niechętni byli młodzi Polacy w wieku 18-29 lat. 44 proc. z nich było przeciwnych powrotowi dzieci do szkół. 6 proc. Polaków nie ma zdania w sprawie decyzji o otwarciu szkół.

pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Szkoły się bardzo dobrze przygotowały". Stachowiak-Różecka o edukacji w dobie pandemii

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2020 11:40
- Model, który wypracował resort edukacji, zdaje egzamin. Ogromną pracę wykonali dyrektorzy szkół i samorządy. Trzeba nauczyć się odpowiedzialności - mówiła w Polskim Radiu 24 Mirosława Stachowiak-Różecka (PiS). Gośćmi audycji byli również Kamil Bortniczuk (Porozumienie), Marek Sawicki (PSL) oraz Beata Maciejewska (Lewica).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Powrót do nowej normalności". Wiceminister edukacji o początku roku szkolnego

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 14:47
Marzena Machałek, wiceszefowa ministerstwa edukacji narodowej, poinformowała, że 99,84 procent szkół i innych placówek oświatowych rozpoczęło nowy rok szkolny w trybie stacjonarnym. Według niej bezpośredni kontakt uczniów z nauczycielami to najlepszy sposób na zapewnienie skuteczności nauki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef MEN: prawie 100 proc. placówek oświatowych działa stacjonarnie

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 15:19
Minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski poinformował, że prawie wszystkie placówki oświatowe - szkoły, przedszkola i ośrodki wychowawcze - działają w trybie stacjonarnym. Zaledwie kilkanaście z nich musiało rozpocząć nowy rok szkolny w trybie mieszanym lub zdalnym.
rozwiń zwiń