X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Europa po pandemii: Solidarność, Wolność, Wspólnota". Rusza Forum Ekonomiczne w Karpaczu

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2020 10:42
W południe od prezentacji raportu o stanie polskiej gospodarki rozpocznie się Forum Ekonomiczne w Karpaczu pod hasłem "Europa po pandemii: Solidarność, Wolność, Wspólnota". W trzydniowym wydarzeniu, którego organizatorem jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich wezmą udział eksperci, politycy, przedstawiciele rządu i przedsiębiorcy z kraju oraz zagranicy.
Poprzednie edycje forum odbywały się w Krynicy-Zdroju
Poprzednie edycje forum odbywały się w Krynicy-ZdrojuFoto: East News/Artur Barbarowski
kongres.okok.jpg
Europejski Kongres Gospodarczy: 70 debat, które obejrzało online 100 tys. użytkowników

Forum Ekonomiczne w Karpaczu jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej platformą spotkań, na której nie tylko dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee.

Międzynarodowy wymiar Forum Ekonomicznego daje szansę na to, aby zastępować stereotypy faktami, a opinie kształtować na podstawie rzeczowej wymiany poglądów, czytamy na stronach organizatora Forum Fundacja Instytut Studiów Wschodnich.  

Trzecią edycję raportu przygotowali eksperci ze Szkoły Głównej Handlowej. Opracowanie prezentuje skalę przekształceń społeczno-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej w ciągu ostatnich 30 lat. Ponadto publikacja odnosi się również do wpływu pandemii koronawirusa na polską gospodarkę.

Posłuchaj
00:34 10616939_1.mp3 W południe rozpocznie się Forum Ekonomiczne w Karpaczu - relacja Dawida Grygorcewicza (IAR)

Czytaj także:

Następnym punktem programu będzie sesja plenarna zatytułowana "W poszukiwaniu siły napędowej europejskiej gospodarki" poświęcona problematyce spowolnienia gospodarczego w Europie. Wezmą w niej udział m.in. wicepremier i minister rozwoju Jadwigi Emilewicz i minister rozwoju gospodarczego, handlu i rolnictwa Ukrainy Igor Petraszko.

Głównym punktem forum będzie środowa gala, na której zostaną wręczone nagrody: Człowieka Roku, Firmy Roku, Nowej Kultury Nowej Europy i Organizacji Pozarządowej Europy Środkowo-Wschodniej.

Poprzednie edycje forum odbywały się w Krynicy-Zdroju, jednak ze względu na epidemię tegoroczna została zorganizowana w Karpaczu. Weźmie w niej udział ponad 2500 gości z Europy, Azji Centralnej i Stanów Zjednoczonych.

IAR, Forum, pb, jk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Trzy dni spotkań i ponad 2,5 tys. gości. We wtorek w Karpaczu rusza Forum Ekonomiczne

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 14:56
Wydarzenie co roku jest organizowane w Krynicy, jednak tym razem zostało przeniesione do Karpacza z powodu epidemii koronawirusa. Podczas trzech dni spotkań w forum weźmie udział ponad 2,5 tysiąca gości z Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych.
rozwiń zwiń