X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pożar hali w Konstancinie opanowany. Z ogniem walczyło ponad 100 strażaków

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 21:25
- Pożar hali w Konstancinie jest opanowany, strażacy prowadzą działania związane z dogaszaniem, potrwają one jeszcze kilka godzin - powiedział rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie mł. bryg. Łukasz Darmofalski.
Ogień szybko się rozprzestrzenia, jednak nie ma zagrożenia dla domów mieszkalnych
Ogień szybko się rozprzestrzenia, jednak nie ma zagrożenia dla domów mieszkalnychFoto: East News/Jakub Kamiński
straż pożarna free pixabay 1200.jpg
Mazowieckie: pożar hali magazynowej w Węgrowie

- Na miejscu jest specjalistyczny samochód wykonujący pomiary jakości powietrza w okolicach pożaru, on krąży wokół tego miejsca, pomiary są przekazywane do centrum zarządzania kryzysowego w Piasecznie. Z informacji, jakie posiadamy, stężenia pyłów zawieszonych w powietrzu nie przekraczają norm - powiedział Darmofalski.

Posłuchaj
00:13 10606296_3.mp3 Konstancin-Jeziorna: pożar hali magazynowej (IAR)

Czytaj także:

Dziennikarka PAP znajdująca się w pobliżu pożaru przekazała, że w okolicy utrzymuje się duszące powietrze, zaś teren zabezpiecza policja. Strażacy uczestniczący w akcji przekazują, że dopiero po dogaszeniu pożaru będą wstępnie ustalane przyczyny tego zdarzenia.

"Butle z gazem nie stwarzają zagrożenia"

We wtorek po południu doszło w Konstancinie-Jeziornej do pożaru hali magazynowej o powierzchni 5000 m². W środku znajdowało się m.in. sześć butli zawierających propan-butan oraz były składowane materiały plastikowe. - Butle z gazem znajdujące się wewnątrz hali służyły najprawdopodobniej do zasilania wózków widłowych. Butle zostały wyniesione i schłodzone, w tej chwili nie stwarzają one zagrożenia - przekazywał Darmofalski.

W akcji gaśniczej uczestniczyło 30 zastępów straży pożarnej, łącznie około 110 strażaków. Pożar już się nie rozprzestrzenia, a strażacy dogaszają i studzą materiały znajdujące się w hali - potopione plastiki przykryte zapadniętym dachem hali.

- Żadnych osób poszkodowanych nie odnotowaliśmy, ale działania dogaszające potrwają jeszcze kilka godzin w nocy - przekazał.

pb

Czytaj także

Spłonął market w Kielcach. 13 zastępów straży pożarnej przekopuje pogorzelisko

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2020 06:20
Do godzin porannych może potrwać akcja dogaszania pożaru marketu Lidl przy ulicy Piekoszowskiej w Kielcach. Na miejscu cały czas pracuje 13 zastępów straży pożarnej. Jest także koparka, którą przekopuje pogorzelisko – poinformował rzecznik świętokrzyskiej straży pożarnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybuch i pożar kamienicy w Kamiennej Górze. Pracownik spółki gazowej z zarzutem

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2020 20:14
Zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa zdarzenia, skutkującego zagrożeniem dla wielu osób, usłyszał pracownik spółki gazowej, która wymieniała instalację w bloku w Kamiennej Górze. Prokuratura złożyła też wniosek o tymczasowy areszt. W wyniku pożaru poważnie ucierpiała 12-latka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybuch i pożar domu w Białymstoku. Cztery osoby zginęły, w tym dziecko

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2020 13:14
Straż pożarna informuje, że cztery osoby, w tym dziecko, zginęły w wybuchu i pożarze domu jednorodzinnego w Białymstoku.
rozwiń zwiń