X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Przed MSZ najbardziej dramatyczne zadanie". Krzysztof Karnkowski o sytuacji na Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2020 13:51
- Przed resortem spraw zagranicznych stoi chyba najbardziej dramatyczne zadanie od wyborów w 2015 roku. Sytuacja na Białorusi jest dramatyczna dla Polski - powiedział w Polskim Radiu 24 socjolog dr Krzysztof Karnkowski, publicysta "Gazety Polskiej Codziennie". 
Wejście do gmachu Ministerstwa Spraw Zagranicznych
Wejście do gmachu Ministerstwa Spraw Zagranicznych Foto: MOZCO Mateusz Szymanski/ Shutterstock

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Jacek Czaputowicz złożył na ręce premiera rezygnację ze stanowiska ministra spraw zagranicznych. We wtorek rezygnację ze stanowiska złożył minister zdrowia Łukasz Szumowski. Obie dymisje zostały przyjęte przez premiera.

przemiany na bialorusi - pap 1200  .jpg
Litewski politolog: w sprawie Mińska, Wilno powinno działać wspólnie z Warszawą

- Przed resortem spraw zagranicznych stoi chyba najbardziej dramatyczne zadanie od wyborów w 2015 roku. Sytuacja na Białorusi jest dramatyczna dla Polski - ocenił dr Krzysztof Karnkowski.

Czytaj także: 

Jego zdaniem współpraca Polski i Litwy bardzo dobrze działa. - Wydaje mi się, że polskie władze działają najlepiej jak mogą: próbują wchodzić w rolę moderatora i wzywać do rozmów między rządem a opozycją - dodał.

Więcej w nagraniu.


Posłuchaj
21:48 PR24_MPLS 2020_08_20-13-07-35.mp3 Dr Krzysztof Karnkowski o przygotowywanej rekonstrukcji rządu i sytuacji na Białorusi (Temat dnia/Gość PR24)

 

***

Audycja: "Temat dnia"

ProwadzącyRyszard Gromadzki

Gość: dr Krzysztof Karnkowski ("Gazeta Polska Codziennie")

Data emisji: 20.08.2020

Godzina emisji: 13.09

Polskie Radio 24/st

Czytaj także

"Dymisję spowodowało kilka czynników". Marek Wróbel o rezygnacji Łukasza Szumowskiego

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2020 12:44
- Mieliśmy do czynienia z kilkoma nakładającymi się czynnikami, z których żaden pojedynczo nie spowodowałby dymisji - ocenił w Polskim Radiu 24 Marek Wróbel, prezes Fundacji Republikańskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Stwarza poczucie, że istnieje alternatywa dla Putina". Ekspert o działalności Nawalnego

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2020 13:34
- Protest rosyjski, w przeciwieństwie do białoruskiego, ma od lat wyraźnego lidera, którym jest Aleksiej Nawalny. Poza tym jest to już instytucja, która stworzyła armię wolontariuszy i prawników. Rozwinęła również "instytut śledczy", który opublikował wiele śledztw dotyczących rosyjskich urzędników - powiedziała Jadwiga Rogoża z Ośrodka Studiów Wschodnich.
rozwiń zwiń