X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

"Dzięki prezydentowi zmiana dokonuje się dzień po dniu". Premier o zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 12:12
"Gdy w 2015 roku prezydent Andrzej Duda pierwszy raz składał przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym, dla milionów Polaków był to symbol zmiany. Ta zmiana została dokonana i dzięki Panu Prezydentowi dokonujemy jej dzień po dniu" - podkreślił premier Mateusz Morawiecki na Twitterze.
Inauguracja II kadencji Prezydenta RP
Inauguracja II kadencji Prezydenta RPFoto: PAP/Radek Pietruszka

Andrzej Duda twitter free 1200.jpg
Andrzej Duda: demokracja w Polsce jest silniejsza niż kiedykolwiek

W czwartek Andrzej Duda złożył przysięgę podczas uroczystego posiedzenia Zgromadzenia Narodowego, a tym samym oficjalnie objął urząd głowy państwa. Nowo zaprzysiężony prezydent wygłosił także orędzie.

"Gdy w 2015 roku prezydent Andrzej Duda pierwszy raz składał przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym, dla milionów Polaków był to symbol zmiany. Ta zmiana została dokonana i dzięki Panu Prezydentowi dokonujemy jej dzień po dniu. Serdeczne gratulacje Panie Prezydencie!" - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

Premier do zaprzysiężenia Andrzeja Dudy odniósł się także na Facebooku. "Polska ma nowego, ale jakże znajomego Prezydenta Andrzeja Dudę" - stwierdził na swoim profilu Mateusz Morawiecki.

Zdaniem premiera "zwycięstwo Andrzeja Dudy to wspaniała wiktoria". "Wygrał wbrew wszystkiemu i wszystkim. Mimo wielkiej dysproporcji sił w sferze medialnej zaufało nam 10 i pół miliona Polaków" - dodał.

pkur

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

II kadencja prezydenta Andrzeja Dudy zainaugurowana. Harmonogram uroczystości

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 11:30
Prezydent Andrzej Duda złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym. Tym samym Andrzej Duda ponownie objął urząd Prezydenta RP. Uroczystości zwieńczy przejęcie przez Andrzeja Dudę zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Duda ponownie zaprzysiężony na prezydenta RP

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 16:45
Andrzej Duda ponownie objął urząd prezydenta. Przed południem złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym i wygłosił orędzie. Następnie wziął udział w uroczystości Inwestytury Prezydenta RP na Wielkiego Mistrza Orderu Orła Białego i Orderu Odrodzenia Polski. Po godz. 14 wygłosił przemówienie na pl. Piłsudskiego i po raz drugi objął zwierzchnictwo na Siłami Zbrojnymi RP.
rozwiń zwiń