X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Padło dużo nowych pomysłów". Specjalny zespół przygotowuje strategię na ew. drugą falę koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2020 15:09
- Podczas poniedziałkowego spotkania w Ministerstwie Zdrowia zespołu powołanego do badań na ewentualną drugą falą koronawirusa padło bardzo dużo nowych pomysłów, niektóre były bardzo ciekawe – powiedział wiceminister Waldemar Kraska.
Waldemar Kraska
Waldemar KraskaFoto: MAREK BEREZOWSKI/REPORTER

Posłuchaj
00:19 10544230_1.mp3 W MZ zakończyło się pierwsze posiedzenie zespołu w sprawie drugiej fali epidemii (IAR)

 

W poniedziałek w Ministerstwie Zdrowia zebrał się zespół powołany do badań nad ewentualną drugą falą koronawirusa. Składa się on z przedstawicieli ministerstw, oprócz MZ, m.in. spraw wewnętrznych i obrony narodowej, i ze specjalistów z zakresu m.in. chorób zakaźnych. Ich zadaniem jest opracowanie strategii na wypadek, gdyby nastąpiła druga fala zachorowań.

Szkoła pandemia edukacja free shutt-1200.jpg
Decyzja o powrocie uczniów do szkół. Wiceminister zdrowia wyjaśnia, od czego zależy

Po spotkaniu zespołu Kraska powiedział, że w jego trakcie "padło dużo nowych pomysłów, niektóre były bardzo ciekawe i takie, że warto się nad nimi pochylić".

Jak jednak zaznaczył, zanim pomysły te zostaną podane do informacji publicznej, "najpierw muszą zostać skonsultowane ze specjalistami".

W przyszłym tygodniu analiza propozycji

Wskazał, że grupy robocze w ramach zespołu w tym tygodniu mają wypracować swoje rekomendacje. - Myślę, że w następnym tygodniu spotkamy się fizycznie lub zdalnie z całą grupą i będziemy analizować poszczególne propozycje – powiedział Kraska.

Czytaj również:

Wiceminister zauważył również, że do resortu zdrowia napływają sygnały także z innych ministerstw o chęci uczestniczenia w pracach zespołu.

Zaznaczył, że "nie chodzi tu tylko o służbę zdrowia, ale także o gospodarkę". Dlatego – dodał – ważne, aby te działania były "bardzo skonsolidowane".

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wiceminister zdrowia: będziemy musieli nauczyć się żyć razem z koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2020 17:30
- Do tej normalności trochę nam jeszcze brakuje. Będziemy musieli nauczyć się żyć razem z koronawirusem, on z naszej przestrzeni nie zniknie - mówił w Polskim Radiu 24 wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.
rozwiń zwiń