X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

"GPC": coraz więcej firm działa na taką samą skalę, jak przed pandemią

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2020 12:31
Jak informuje "Gazeta Polska Codzienie", coraz więcej firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw działa na taką samą lub większą skalę jak przed pandemią koronawirusa. Firmy odbudowują też zatrudnienie.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Shutersttok

"GPC" powołuje się na najnowsze badania kondycji małych i średnich przedsiębiorstw zrealizowane na zlecenie Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK). Jak zaznacza gazeta, odmrażanie gospodarki sprawia, że przedsiębiorcy coraz lepiej oceniają bieżącą sytuację w kontekście prowadzenia biznesu.

Jak zaznaczono, jest to wynik m.in. odbudowywania popytu na dobra i usługi, a także działania tarcz antykryzysowych. Z publikacji wynika, że wzrasta odsetek małych i średnich przedsiębiorstw, które działają na taką samą skalę, jak przed pandemią lub nawet większą.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
EN Tadeusz Kościński 1200.jpg
Minister finansów: mamy szansę wyjść dość gładko ze spowolnienia gospodarczego

Czytaj więcej:

Odbudowa zatrudnienia

"Obecnie stanowią one łącznie 47,9 proc., a więc o 19,4 proc. więcej niż w poprzednim, czerwcowym pomiarze. Od poprzedniego pomiaru znacząco zmniejszył się też odsetek firm z sektora MŚP, które działają w ograniczonej skali w stosunku do lutego br. (spadek z 69,3 proc. do 51,6 proc.)" – mówi cytowany przez "GPC" główny ekonomista BGK Mateusz Walewski.

Podkreślono również, że optymistycznym sygnałem jest m.in. odbudowa przez firmy zatrudnienia. Według badania BGK 88,8 proc. firm określa obecny stan zatrudnienia jako niezmieniony względem lutego.

ms

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

MF przypomina: to ostatni moment na zgłoszenie danych do CRBR

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 15:22
Do 13 lipca br. osoba fizyczna sprawująca bezpośrednią lub pośrednią kontrolę nad spółką powinna zgłosić się do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych (CRBR). Rejestr ma charakter publiczny. Każdy ma do niego bezpłatny dostęp. Ma on ułatwiać identyfikację osób fizycznych, które decydują o działalności spółek.
rozwiń zwiń