X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Liczby mówią same za siebie". Apel przedsiębiorców popierających Andrzeja Dudę

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 16:08
Przedsiębiorcy zachęcają do oddania głosu na Andrzeja Dudę, prezydenta ubiegającego się o reelekcję. "Udział w wyborach to nie tylko nasz obywatelski obowiązek, to przede wszystkim wyraz naszej troski o przyszłość Polski, polskiej gospodarki i zamożność Polaków" - napisali Ryszard Florek (FAKRO), Roman Kluska (Prawdziwe Jedzenie) i Wiesław Nowak (Novmar).
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej DudaFoto: BikerBarakuss/Shutterstock

"Wierzymy, że o naszą przyszłość musimy zadbać już dzisiaj. Nie chcemy aby Polska była tylko średnio zamożną kolonią bogatych krajów Europy Zachodniej. Dobrobyt Polaków zależy przede wszystkim od tempa wzrostu gospodarczego" - piszą przedsiębiorcy w swoim apelu. 

shutterstock andrzej duda free  1200.jpg
"Zadajcie im jedno pytanie". Prezydent apeluje o pójście na wybory i namawianie do tego innych

Przywołali oni również dane Głównego Urzędu Statystycznego, wedle których w okresie kadencji prezydenta reprezentującego Platformę Obywatelską, średni miesięczny wzrost wynagrodzeń w Polsce wynosił 681 zł.

Czytaj również:

"W czasie kadencji prezydenta Andrzeja Dudy, reprezentującego Prawo i Sprawiedliwość, średni miesięczny wzrost wynagrodzeń wyniósł 1135 zł, czyli prawie dwa razy więcej. Liczby mówią same za siebie" - dodają.

"Razem budujemy zamożność Polaków. Zachęcamy do oddania głosu na prezydenta Andrzeja Dudę" - podsumowują Ryszard Florek (FAKRO), Roman Kluska (Prawdziwe Jedzenie) i Wiesław Nowak (Novmar).

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Poseł PiS: potrzeba nam stabilizacji, jej gwarantem jest Andrzej Duda

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 15:22
- Polsce potrzeba stabilizacji, to nie jest czas na próbowanie, a gwarantem tej stabilności jest Andrzej Duda - powiedział w Polskim Radiu 24 Robert Telus, poseł PiS. - Nie obawiam się o współpracę między Rafałem Trzaskowskim a parlamentem i rządem - ripostował Kazimierz Kleina, senator KO.
rozwiń zwiń