X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pierwsze wyniki, komentarze i analizy ekspertów. Zapraszamy na wieczory wyborcze w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 12:44
W niedzielę 12 lipca Polskie Radio wyemituje "Wieczory wyborcze" aż na trzech antenach. W specjalnych audycjach realizowanych na żywo w PR24, Jedynce i Trójce słuchacze oraz internauci będą mogli poznać wstępne wyniki i analizy ekspertów. Internauci będą też mogli śledzić wydarzenia na portalu PolskieRadio24.pl
Wieczór wyborczy w Polskim Radiu
Wieczór wyborczy w Polskim RadiuFoto: Polskie Radio

wybory 1200.jpg
Bezpieczne głosowanie. Zobacz zasady obowiązujące w lokalach wyborczych

Wieczór wyborczy PR24 rozpocznie się o godz. 20.40 i potrwa do 24.00. Moderatorem audycji będzie Łukasz Sobolewski, z politologami i socjologami porozmawia Katarzyna Gójska, a z publicystami Krzysztof Świątek. W audycji nie zabraknie łączeń z reporterami i relacji ze sztabów kandydatów na urząd Prezydenta RP.

Dziennikarze zapytają swoich rozmówców, jak oceniają oni wyniki głosowania. Komentarze na gorąco i analizy pojawią się również w PR24 w magazynie informacyjnym "Północ - Południe" (od godz. 24.00), a wybory relacjonować będzie na bieżąco portal PolskieRadio24.pl.

Czytaj także:

"Wieczór wyborczy" w radiowej Jedynce rozpocznie się o godz. 20.55 i potrwa do godz. 22.30. A już o godz. 21.00, czyli tuż po zamknięciu lokali wyborczych, na antenie radiowej Jedynki przedstawione zostaną pierwsze sondażowe wyniki II tury wyborów prezydenckich. Skomentują je obecni w studiu eksperci: prof. Mieczysław Ryba (Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II) i dr Tomasz Żukowski (Uniwersytet Warszawski) i dr Andrzej Anusz (Instytut Józefa Piłsudskiego) oraz publicyści: Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita"), Samuel Pereira (tvp.info).

Radiowa Trójka zaprasza na "Wieczór wyborczy" od godz. 21.00. W audycji pojawią się wstępne wyniki wyborów, relacje ze sztabów wyborczych obydwu kandydatów, komentarze dziennikarzy i publicystów z kraju i zagranicy.

dn

Czytaj także

Głosowanie korespondencyjne. Sprawdź, do kiedy można wrzucać do skrzynek koperty zwrotne

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 09:31
Wyborcy głosujący korespondencyjnie do piątku mają czas na wrzucenie koperty zwrotnej do nadawczej skrzynki Poczty Polskiej lub dostarczenie jej do urzędu gminy. Kopertę zwrotną można też dostarczyć do lokalu wyborczego w dniu głosowania, ale nie można jej samodzielnie wrzucić do urny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory prezydenckie 2020. Ostatni dzień na odebranie zaświadczenia o prawie do głosowania

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 07:32
Piątek jest ostatnim dniem, w którym można odbierać zaświadczenie o prawie do głosowania. Umożliwia ono oddanie głosu w dowolnym obwodzie wyborczym w kraju lub za granicą.
rozwiń zwiń