X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Minister kultury docenił twórców: stypendia łącznie na kwotę ponad 6,5 mln zł

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 14:45
Minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński rozstrzygnął konkurs o stypendia twórcze oraz stypendia z zakresu upowszechniania kultury na rok 2020/II - poinformowało MKiDN. Stypendia przyznano 323 osobom na łączną kwotę ponad 6,5 mln zł.
Wicepremier Piotr Gliński
Wicepremier Piotr GlińskiFoto: twitter.com/@MKiDN_GOV_PL

Na stronie MKiDN napisano, że "konkursy stypendialne z budżetu Ministra cieszą się bardzo dużą popularnością – w obecnym naborze na stypendia półroczne złożono 804 wnioski (w trzech ostatnich tożsamych konkursach zostało złożonych średnio 433)".

Czytaj więcej
Piotr Gliński 1200 PAP.jpg
"Ponad 5 mld zł w tarczy antykryzysowej dla ludzi kultury". Wicepremier odpowiada Trzaskowskiemu

"Zwiększono również budżet programu stypendialnego o 5 mln zł, co przełożyło się na przyznanie stypendiów 323 osobom na łączną kwotę 6 520 500 zł" - poinformowano.

Przypomniano, że "stypendia dotyczą realizacji przedsięwzięć twórczych lub z zakresu upowszechniania kultury takich jak: przygotowanie cyklu obrazów, fotografii, rzeźb, stworzenie projektów artystycznych z wykorzystaniem technik filmowych czy komputerowych, prowadzenie warsztatów ceramicznych, opracowanie materiałów do monografii, projekty stron internetowych czy tworzenie scenariuszy filmowych".

Lista osób, które otrzymały stypendia, dostępna jest pod adresem - kliknij TUTAJ.

Czytaj także:

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Minister kultury: pierwszy obraz Malczewskiego stracony w czasie wojny wrócił do Polski

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2020 15:44
Pierwszy odzyskany obraz Jacka Malczewskiego "Przy fortepianie" powrócił do Polski - powiedział w poniedziałek wicepremier, minister kultury Piotr Gliński. Jak mówił, jest to obraz "nietypowy", ponieważ pochodzi z wcześniejszego okresu twórczości malarza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gliński do Trzaskowskiego ws. ulg dla twórców. "Błąd pana i pana partii został naprawiony"

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2020 22:32
Rafał Trzaskowski w programie dla kultury zaproponował przywrócenie możliwości odliczania 50 proc. kosztów uzyskania przychodu, bez górnego limitu. - To był błąd pana i pana partii, który został już przez PiS i prezydenta Andrzeja Dudę naprawiony - odpowiedział wicepremier i minister kultury Piotr Gliński.
rozwiń zwiń