X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Abp Jędraszewski: zagłosujmy za kandydatem, który broni wartości życia, małżeństwa i rodziny

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2020 04:04
"W imię miłości do Ojczyzny i w duchu wielkiej za nią odpowiedzialności bardzo proszę Was wszystkich, abyście w najbliższą niedzielę, jak najliczniej wzięli udział w II turze wyborów prezydenckich" - napisał abp Marek Jędraszewski w apelu do wiernych.
Abp Marek Jędraszewski
Abp Marek JędraszewskiFoto: Twitter/Archidiecezja krakowska

W opublikowanym na stronie internetowej archidiecezji krakowskiej piśmie metropolita zaapelował o opowiedzenie się za kandydatem, "którego polityczny program jest bliski nauce społecznej Kościoła ze względu na obronę fundamentalnej wartości życia oraz tradycyjnie pojmowaną instytucję małżeństwa i rodziny, a także troskę o zagwarantowanie rodzicom prawa do wychowywanie ich dzieci".

Twitter abp Marek Jędraszewski 2 1200.jpg
"Okażcie im swoją pomoc". Abp Marek Jędraszewski prosi o solidarność z powodzianami z Małopolski

Na końcu przesłania arcybiskup powołał się na słowa papieża Polaka o tym, że wolność "stale trzeba [na nowo] zdobywać, [gdyż] nie można jej tylko posiadać" (Karol Wojtyła, "Myśląc Ojczyzna…").

"Niech św. Jan Paweł II Wielki, którego stulecie urodzin obchodzimy w tym roku, będzie dla Was wszystkich natchnieniem we wspólnym zmaganiu o autentyczną wolność" - napisał metropolita krakowski.

pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Abp Jędraszewski: ochrona świata staje się dla nas wielkim zadaniem

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2020 10:00
Abp Marek Jędraszewski podczas noworocznej mszy św. w bazylice oo. Franciszkanów w Krakowie przyznał, że "ochrona tego świata, robienie wszystkiego, aby ten wielki skarb, jakim jest świat nie został przez nieodpowiedzialność człowieka zniszczony staje się dla nas wielkim zadaniem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Abp Jędraszewski: staram się iść drogą, którą wyznaczył kardynał Stefan Wyszyński

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2020 14:57
Arcybiskup Marek Jędraszewski i ksiądz profesor Waldemar Cisło otrzymali w Lublinie nagrody imienia kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Abp Jędraszewski: Jan Paweł II zwrócił się z wołaniem do świata o otwarcie się na Chrystusa

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2020 08:30
- Otworzyć się na Chrystusa, to znaczy otworzyć się na kogoś, kto daje nam klucz do zrozumienia tego, kim jesteśmy jako ludzie, to także oznacza zrozumieć, na czym polega nasza godność - powiedział arcybiskup metropolita krakowski Marek Jędraszewski.
rozwiń zwiń