X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

GIS wycofał ze sprzedaży produkt znanej firmy mięsnej. "Może powodować listeriozę"

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 15:29
- Główny Inspektorat Sanitarny, w ramach ostrzeżenia publicznego dotyczącego żywności, poinformował we wtorek o wycofaniu partii produktu "Boczek wędzony" Kraina Wędlin. Powodem jest wykrycie obecności bakterii Listeria monocytogenes.
Powodem wycofania produktu jest wykrycie obecności bakterii Listeria monocytogenes
Powodem wycofania produktu jest wykrycie obecności bakterii Listeria monocytogenesFoto: shutterstock.com/Evgeniy Kalinovskiy

Wycofaniu podlega produkt "Boczek wędzony" Kraina Wędlin. Jego producentem jest Goodvalley Sp. z o.o., ul. Młyńska 43b, 77-320 Przechlewo, a dystrybutorem Jeronimo Martins Polska S.A. ul. Żniwna 5 62-025 Kostrzyn. Wycofywana partia ma numer 242.130649/73 i termin przydatności do spożycia 12.07.2020 / 13.07.2020.

GIS Galaretki ostrzeżenie 1200.jpg
GIS ostrzega przed galaretkami w minikubeczkach. Produkty wycofywane ze sprzedaży

Sanepid podał, że firma Goodvalley Sp. z o.o. oraz Jeronimo Martins Polska rozpoczęły procedurę wycofania z obrotu handlowego wskazanej partii produktu niezwłocznie po otrzymaniu informacji o niewłaściwych wynikach badań produktu. Informacja dla klientów zostanie zamieszczona w sklepach, w których sprzedawano artykuł.

Spożycie produktu zanieczyszczonego Listeria monocytogenes może prowadzić do choroby zwanej listeriozą.

pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sprawdź, czy masz ten produkt na półce. GIS wycofuje olej z ryżu

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020 10:43
Główny Inspektor Sanitarny wycofuje z rynku olej z ryżu MI’RA o numerze partii L0041 wyprodukowany dla Italmex. Jak wynika z komunikatu sanepidu, w produkcie stwierdzono przekroczenie najwyższego dopuszczalnego poziomu estrów glicydowych oraz estry 3-monochloropropanodiolu.
rozwiń zwiń