X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ogólnopolska akcja CBŚP. Rozbito grupę handlarzy wyrobami tytoniowymi

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 06:23
Policjanci CBŚP zatrzymali 12 osób, podejrzanych o wprowadzanie do obrotu wyrobów tytoniowych z przemytu oraz z nielegalnych fabryk. Akcję przeprowadzono na terenie dziewięciu województw.
Grupa handlarzy wyrobami tytoniowymi mogła wprowadzić na rynek około 3 milionów papierosów bez znaków akcyzy
Grupa handlarzy wyrobami tytoniowymi mogła wprowadzić na rynek około 3 milionów papierosów bez znaków akcyzyFoto: cbsp.policja.pl

Przeszukanych zostało 19 obiektów, w tym mieszkania oraz bary, konfiskując nielegalne papierosy, amfetaminę, sprzęt elektroniczny i dokumentację. Zabezpieczono także samochody o łącznej wartości 400 tysięcy złotych.

Sprzedaż internetowa

cbsp 1200.jpg
Oszustwa podatkowe na 260 mln złotych w zakładach mięsnych. CBŚP rozbiło grupę przestępczą

Zatrzymani, w wieku od 30 do 60 lat, usłyszeli zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej i przestępstw karnoskarbowych. Jeden z nich jest ponadto podejrzany o kierowanie grupą przestępczą, pranie brudnych pieniędzy i posiadanie narkotyków. Został tymczasowo aresztowany. Wobec pozostałych zastosowano dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.

Z ustaleń śledztwa wynika, że grupa działała od dwóch lat. Przemycała wyroby tytoniowe z Ukrainy i Białorusi. Towar był sprzedawany przez portale internetowe, a następnie trafiał na bazary i do barów.

Czytaj także:

Grupa mogła wprowadzić na rynek około 3 milionów papierosów bez znaków akcyzy. Jej członkowie mogli zarobić około 1,5 miliona złotych, a Skarb Państwa stracić około 3,5 miliona.

pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W lesie pod Opolem produkowali amfetaminę. Dwie osoby w rękach CBŚP

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 07:18
Policjanci CBŚP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Opolu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o produkcję amfetaminy w lesie - poinformowały Prokuratura Krajowa i Centralne Biuro Śledcze Policji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dwie osoby w areszcie za produkcję ecstasy. Zabezpieczno "tabletkarkę"

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 07:42
Dwie osoby podejrzane o produkcję znacznych ilości narkotyków w postaci tabletek ecstasy trafiły do aresztu na trzy miesiące - poinformowały Prokuratura Krajowa i Centralne Biuro Śledcze Policji. Funkcjonariusze zabezpieczyli "tabletkarkę" - urządzenie, które w godzinę mogło wyprodukować 5 tys. tabletek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Oszustwa na rynku "forex". Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali 11 osób

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2020 10:30
Centralne Biuro Śledcze Policji i Krajowa Administracja Skarbowa zatrzymały jedenaście osób podejrzanych o oszustwa na rynku internetowych platform inwestycyjnych. To efekt śledztwa dotyczącego międzynarodowej grupy przestępczej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przemycali cudzoziemców do Polski. CBŚP i Straż Graniczna rozbiły grupę przestępczą

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2020 07:44
Policjanci CBŚP i funkcjonariusze Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali trzy osoby podejrzane o nielegalną pomoc w przemycie cudzoziemców. Łącznie w sprawie są podejrzane 44 osoby, którym postawiono łącznie ponad 400 zarzutów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Narkotyki warte pół miliarda złotych. Jest akt oskarżenia ws. gigantycznego przemytu

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2020 14:43
Prokuratura Krajowa skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko członkom międzynarodowej grupy przestępczej handlującej narkotykami na terenie całej Europy. Śledczy zabezpieczyli między innymi 15 ton marihuany i 300 kilogramów amfetaminy. Wartość sprowadzonych przez nich narkotyków to w sumie blisko pół miliarda złotych.
rozwiń zwiń