X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Polacy pokazali, że chcą Polski wysokich aspiracji i rozwoju". Premier o wynikach I tury wyborów

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2020 21:31
"Polacy dokonali dziś wyboru. Pokazali, że chcą Polski wysokich aspiracji i rozwoju. Andrzej Duda jest gwarantem, że Polska będzie szła w dobrym kierunku, a Dobra Zmiana będzie kontynuowana" - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej DudaFoto: PAP/Rafał Guz

"Dziś zaczynamy walkę o zwycięstwo Andrzeja Dudy w II turze" - dodał szef rządu.

1200_Duda_PAP.jpg
"Dziękuję za wsparcie i frekwencję". Andrzej Duda zwycięzcą I tury wyborów prezydenckich

Prezydent Andrzej Duda - według sondażu exit poll - uzyskał najlepszy wynik w pierwszej turze wyborów i 41,8 procent głosów wyborców.

Pięciu kandydatów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w I turze wyborów prezydenckich 2020 Pięciu kandydatów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w I turze wyborów prezydenckich 2020 - wg exit poll

Drugie miejsce zajął Rafał Trzaskowski z poparciem 30,4 procent. Jeśli sondażowe wyniki się potwierdzą, za dwa tygodnie odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich.

bb

Czytaj także

Wyniki exit poll. Andrzej Duda - 41,8 proc., Rafał Trzaskowski - 30,4 proc.

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2020 21:00
Według sondażowych wyników exit poll zwycięzcą pierwszej tury wyborów prezydenckich jest Andrzej Duda. Kandydat PiS uzyskał 41,8 proc. głosów. Drugi wynik - 30,4 proc. głosów - osiągnął Rafał Trzaskowski i to on zmierzy się z obecnie urzędującym prezydentem w drugiej turze. Frekwencja wyniosła 62,9 proc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zagłosowało ponad 64 proc. Polaków

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2020 21:01
Frekwencja w niedzielnych wyborach prezydenckich wyniosła 64,3 proc. - wynika z sondażu late poll Ipsos przeprowadzonego w 90 proc. komisji wyborczych. W poprzednich wyborach prezydenckich w 2015 r. frekwencja w pierwszej turze wyniosła 48,96 proc., a w drugiej - 55,34 proc.
rozwiń zwiń