X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wstępne wyniki, relacje ze sztabów i komentarze. Wieczór wyborczy Polskiego Radia 24

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2020 21:45
W niedzielę 28 czerwca zapraszamy na "Wieczór wyborczy Polskiego Radia 24. W realizowanej na żywo audycji słuchacze będą mogli poznać wstępne wyniki, a dziennikarze poproszą ekspertów o pierwsze komentarze. Początek o godz. 20.40.
Studio w Polskim Radiu 24
Studio w Polskim Radiu 24Foto: Małgorzata Sas/Polskie Radio

witek 1200.jpg
"Głosujmy, bierzmy los w nasze ręce". Marszałek Sejmu w przedwyborczym orędziu apeluje do Polaków

"Wieczór wyborczy PR24 - Wybory Prezydenckie" rozpocznie się o godz. 20.40 i potrwa do 23.00. Moderatorem audycji będzie Łukasz Sobolewski, z politologami porozmawia Katarzyna Gójska, a z publicystami Krzysztof Świątek.

Wstępne wyniki, komentarze

W audycji nie zabraknie relacji reporterów Polskiego Radia ze sztabów kandydatów na urząd Prezydenta RP. Dziennikarze zapytają również swoich rozmówców - polityków i publicystów - o to, jak oceniają wyniki głosowania.

Komentarze na gorąco i analizy pojawią się również w PR24 w magazynie informacyjnym "Północ - Południe" (godz. 23.00-24.00), a wybory relacjonować będzie na bieżąco portal PolskieRadio24.pl oraz radiowa JedynkaTrójka – w "Wieczorach wyborczych" (od godz. 21.00) i serwisach informacyjnych.

pkur

Czytaj także

Ekspert: należy spodziewać się wysokiej frekwencji w wyborach

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2020 21:18
Rozstrzygnięcie wyborów już w I turze jest "na pewno możliwe, ale bardzo trudne" - uważa dr Bartosz Rydliński, politolog z Centrum Daszyńskiego i UKSW. Gość Polskiego Radia 24 podsumował ostatnie chwile kampanii wyborczej.
rozwiń zwiń