X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Andrzej Duda ze zdecydowaną przewagą nad rywalami. Nowy sondaż wyborczy

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 07:17
41 proc. wyborców deklaruje, że w wyborach prezydenckich oddałoby swój głos na Andrzeja Dudę, 26,1 proc. na Rafała Trzaskowskiego, a 12 proc. na Szymona Hołownię - wynika z najnowszego sondażu IBRiS opublikowanego w środę w tygodniku "Polityka".
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej DudaFoto: Piotr Molecki/East News

Z sondażu wynika, że na Andrzeja Dudę chce głosować 41 proc. badanych, na Rafała Trzaskowskiego - 26,1 proc., a na Szymona Hołownię - 12 proc.

rodzina 1200.jpg
Większość Polaków uważa, że w ostatnich 5 latach poprawiła się sytuacja ich rodzin

Władysław Kosiniak-Kamysz może liczyć na 7,1 proc. poparcia, Krzysztof Bosak - 6,5 proc., a Robert Biedroń - 2,3 proc. Pozostałe 5 proc. badanych nie wie, na kogo odda swój głos.

Deklaracje udziału w wyborach

45,5 proc. badanych deklaruje, że zdecydowanie weźmie udział w wyborach, a 13,4 proc. - że raczej tak. Z kolei 22,9 proc. badanych deklaruje, że zdecydowanie nie zamierza głosować, a 13,6 proc. - raczej nie.

>>>[CZYTAJ TAKŻE] Ponad połowa badanych pozytywnie ocenia działalność pierwszej damy

Badanie ogólnopolskie przeprowadził Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS na próbie 1100 osób. Badanie przeprowadzono 29–30 maja 2020 r., metodą telefonicznych, standaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych wspomaganych komputerowo (CATI).

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent: wielkie inwestycje będą w Polsce kontynuowane, zrealizujemy nasze zobowiązania

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2020 16:38
Prezydent Andrzej Duda zapewnił, że pomimo kryzysu wywołanego przez epidemię koronawirusa, zrealizowane zostaną zapoczątkowane przez państwo inwestycje infrastrukturalne. Prezydent odwiedził dziś Tyszki Nadbory w województwie mazowieckim, gdzie do czerwca 2021 roku w ramach budowy trasy Via Baltica powstanie ważny węzeł na drodze S61.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent: programy społeczne są kołem napędowym polskiej gospodarki

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2020 20:20
Prezydent Andrzej Duda zapewnił o woli utrzymania programów społecznych typu 500+, "Dobry start" oraz 13. emerytura. - Te pieniądze wracają natychmiast do gospodarki, wspomagają ją, są dla niej kołem napędowym - przekonywał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Weszła w życie ustawa dot. wyborów prezydenckich

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 00:32
Ustawa o szczególnych zasadach organizacji wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych w 2020 r. z możliwością głosowania korespondencyjnego została opublikowana w Dzienniku Ustaw. Sejm zakończył nad nią pracę we wtorek. Tego samego dnia swój podpis złożył pod ustawą prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń