X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Można będzie biwakować i korzystać z infrastruktury. Od soboty lasy będą w pełni otwarte

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2020 19:59
Ministerstwo Środowiska poinformowało, że od najbliższej soboty będzie można swobodnie korzystać z infrastruktury znajdującej się w lasach oraz parkach narodowych w całej Polsce. Decyzje zostały podjęte po rekomendacji ministra środowiska Michała Wosia.
Od najbliższej soboty będzie można swobodnie korzystać z infrastruktury znajdującej się w lasach
Od najbliższej soboty będzie można swobodnie korzystać z infrastruktury znajdującej się w lasachFoto: PAP/Darek Delmanowicz

Zgodnie z decyzją rządu lasy będące pod zarządem państwa zostały otwarte dla spacerowiczów 20 kwietnia. Nadal jednak wyłączona z użytkowania była mała infrastruktura leśna, taka jak place zabaw, wiaty, miejsca biwakowania ścieżki edukacyjne i miejsca do aktywnego wypoczynku.

Dariusz Piontkowski 1200.jpg
"Są dodatkowe terminy". Szef MEN o uczniach, którzy w czasie egzaminów będą na kwarantannie

Otwarcie tych obiektów odbędzie się w ramach czwartego etapu odmrażania polskiej gospodarki według zaleceń Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Otwierane w tym czasie będą również kluby fitness, teatry i kina.

CZYTAJ RÓWNIEŻ >>> Blisko 11,5 tys. osób wyleczono z COVID-19, 178 nowych zakażeń, kolejnych 9 zgonów

"To dzięki wysiłkom rządu i wszystkich Polaków"

Minister środowiska Michał Woś powiedział, że likwidacja zapisów o zamknięciu małej infrastruktury jest możliwa dzięki wysiłkom rządu i wszystkich Polaków w walce z COVID-19.

- Osobiście starałem się, by otwarcie nastąpiło jak najwcześniej, z drugiej zaś strony - by maksymalnie zabezpieczyć zdrowie spacerowiczów - powiedział Michał Woś.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak