X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Prezydent w Maciejowicach: wierzę, że uda nam się pokonać wszystkie trudności

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2020 12:42
- Cieszę się ogromnie, że w tej trudnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, jest wśród ludzi optymizm. Chciałbym, żeby optymizm i poczucie wewnętrznej siły zawsze było naszą cechą - powiedział w Maciejowicach (woj. mazowieckie) prezydent Andrzej Duda.
Audio
  • Prezydent: spokojną pracą pokonamy kryzys (IAR)
  • Andrzej Duda złożył wizytę w Maciejowicach (IAR)
Prezydent odwiedził także targ w Garwolinie
Prezydent odwiedził także targ w GarwolinieFoto: facebook.com/@andrzejduda
duda 1200 free (1).jpg
"Takich rozmów brakowało najbardziej". Prezydent odwiedził targ w Garwolinie

Prezydent podkreślił na konferencji prasowej na rynku w Maciejowicach, że cieszy się z panującego tam nastroju.

- Można się było trochę obawiać, że po tym okresie pandemii koronawirusa w społeczeństwie naszym może panować takie przygnębienie, ale byłem dzisiaj i na targowisku w Garwolinie rano, i potem odwiedziłem tutaj firmę Lechpol, producenta elektroniki (...) i wszędzie rozmawialiśmy o tym, jaka jest sytuacja, tak jak teraz tutaj z państwem na rynku w Maciejowicach - powiedział Andrzej Duda.

- Na te tematy rozmawiam i cieszę się ogromnie, że jest tyle optymizmu. Cieszę się ogromnie, że w tej trudnej sytuacji w jakiej znaleźliśmy się są uśmiechy. To bardzo dobrze, bo chciałbym, żeby optymizm i takie poczucie wewnętrznej siły było zawsze naszą cechą. Chciałbym, abyśmy dzięki temu umieli - także my jako współczesne pokolenie - przejść przez różne trudności - podkreślił prezydent.

Dodał, że Polacy zawsze potrafili przejść przez najtrudniejsze okresy w naszej historii. - Cieszę się, że te pozytywne tutaj słowa, które słyszę o tym, że jest siła, że wracamy, one pokazują, że to w nas przetrwało przez pokolenia i dalej tacy jesteśmy. Bardzo państwu za to dziękuję - powiedział prezydent, zwracając się do zgromadzonych na rynku.

prezydent krew 1200 twitt.jpg
Prezydent Andrzej Duda oddał krew. "Zachęcam do tego każdego, kto może"

"Pokonamy ten kryzysowy czas"

Dodał, że to go dodatkowo napełnia optymizmem. - Wierzę w to, że uda nam się te wszystkie trudności pokonać, że jak to mówią niektórzy, "że będą walczyć, że będą się bić". Nie, proszę państwa, spokojną pracą, powrotem do normalnej roboty, współdziałaniem, współpracą, mądrymi decyzjami pokonamy ten czas kryzysowy. I mam nadzieję, że wrócimy na normalne tory rozwoju naszej gospodarki - zaznaczył prezydent.

Podczas wizyty w Maciejowicach prezydent złożył kwiaty przed pomnikiem Naczelnika Narodu Polskiego Tadeusza Kościuszki i jego żołnierzy oraz zwiedził lokalne Muzeum Tadeusza Kościuszki. Wcześniej w sobotę Andrzej Duda odwiedził targ w Garwolinie, a potem złożył wizytę w firmie Lechpol Electronics w tym mieście.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent: chcemy, żeby Polska była państwem innowacyjnym, z nowoczesną gospodarką

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2020 15:07
- Chcemy, żeby Polska była państwem innowacyjnym, z nowoczesną gospodarką. By rozwijała się u nas nowoczesna produkcja, nowoczesne technologie - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Centrum Badawczo-Rozwojowym KB Folie Polska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent: nie słyszałem sprzeciwu Trzaskowskiego, kiedy Tusk z Kosiniakiem-Kamyszem podnosili wiek emerytalny

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2020 19:10
- Nie słyszałem, by pan Rafał Trzaskowski protestował przeciw podniesieniu wieku emerytalnego w Polsce, czemu sprzeciwiało się tak wielu ludzi - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas sesji Q&A na Facebooku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Duda na czele, Rafał Trzaskowski i Szymon Hołownia z podobnym poparciem

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2020 12:27
Wyniki majowego badania pracowni Kantar wskazują, że gdyby wybory odbyły się za dwa miesiące, to największe poparcie uzyskałby Andrzej Duda, którego wskazało 39 proc. badanych deklarujących chęć wzięcia udziału w wyborach. Drugie miejsce zajmuje Rafał Trzaskowski, który zgromadził 18 proc. głosów. Trzecie miejsce należy do Szymona Hołowni mającego 15 proc. poparcia.
rozwiń zwiń