X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

"Wracam do zawodu lekarza". Stanisław Karczewski rezygnuje z funkcji wicemarszałka Senatu

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2020 10:44
- PiS rekomenduje Marka Pęka na wicemarszałka Senatu - poinformował Stanisław Karczewski. Dodał, że jego decyzja o rezygnacji jest podyktowana przedstawieniem przez marszałka Tomasza Grodzkiego opinii, w której zakazuje się łączenia tej funkcji z wykonywaniem zawodu lekarza.
Audio
  • Stanisław Karczewski poinformował, że rezygnuje dziś z funkcji wicemarszałka Senatu. Na konferencji prasowej powiedział, że będzie dalej senatorem i czynnym politykiem, a jednocześnie wraca do wykonywania zawodu lekarza (IAR)
Stanisław Karczewski podczas konferencji prasowej w Sali Kolumnowej Sejmu
Stanisław Karczewski podczas konferencji prasowej w Sali Kolumnowej SejmuFoto: Jakub Kamiński/East News
stanislaw karczewski east news 1200.jpg
"Burzy wszelkie zasady parlamentaryzmu". Stanisław Karczewski o głosowaniu w Senacie

Stanisław Karczewski przypomniał podczas konferencji swoją poranną deklarację o rezygnacji z funkcji wicemarszałka Senatu.

- Moja decyzja jest podyktowana tym, że pan marszałek Grodzki przedstawił opinię, w której zakazuje się łączenia funkcji wicemarszałka i możliwości wykonywania zawodu lekarza - mówił senator PiS.

- Nie chcąc wchodzić w konflikt na jeszcze wyższym poziomie emocji z panem marszałkiem Grodzkim, postanowiłem zrezygnować z funkcji wicemarszałka - powiedział Karczewski.

"Rekomendujemy Marka Pęka na wicemarszałka Senatu"

Zapewnił, że w dalszym ciągu będzie aktywnym politykiem. - Zgodnie z ustaleniami mamy niestety tylko jedno miejsce w Prezydium (Senatu), w to miejsce będziemy rekomendować byłego wicemarszałka z poprzedniej kadencji, pana senatora Marka Pęka - poinformował Karczewski.

Pęk zapowiedział, że klub PiS zwróci się do marszałka Senatu, aby jeszcze na obecnym posiedzeniu izby odbyło się głosowanie nad jego kandydaturą na stanowisko wicemarszałka.
dn, mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pandemia COVID-19. Marlena Maląg: wypłacono ponad 5 mld zł na ratowanie miejsc pracy

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2020 07:25
- Pomagamy przetrwać ten trudny czas. Od państwa płynie realna pomoc dla zachowania miejsc pracy - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia Marlena Maląg, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Szumowski: chcemy jak najszybciej ograniczyć ogniska zachorowań w kopalniach

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2020 12:25
- Chcemy jak najszybciej zlokalizować ogniska zakażeń na Śląsku i odizolować osoby chore – powiedział w poniedziałek minister zdrowia Łukasz Szumowski. Poinformował, że w trzech kopalniach przebadano już całe załogi, trwa oczekiwanie na wyniki.
rozwiń zwiń