X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Mamy głęboką nadzieję, że ten czas minie". Abp Jędraszewski o pandemii

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 21:18
Metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski mówił w TVP Info, że tegoroczne Święta Wielkanocne są dla wielu z nas bardzo trudne, ponieważ nasz kraj zmaga się z pandemią koronawirusa. - Mamy głęboką nadzieję, że ten czas minie. Czas ograniczeń - mówił abp.
Audio
  • Abp Marek Jędraszewski o Świętach Wielkanocnych (IAR)
Abp Marek Jędraszewski
Abp Marek JędraszewskiFoto: PAP/Piotr Polak
dziwisz 1200 shutterstock.jpg
"Doświadczamy kruchości naszej egzystencji". Kard. Dziwisz o Wielkanocy w dobie pandemii

- Mam nadzieję, że gdy nastanie nowa normalność to będzie ona "bardziej człowiecza, bardziej ludzka", nastawiona na to, żeby korzystać z życia po to, aby czynić dobro dla drugiego człowieka - podkreślił.

Arcybiskup powiedział, że ten czas, zwłaszcza dla osób samotnie przeżywających święta, może być również czasem refleksji nad swoją przyszłością.

Arcybiskup Marek Jędraszewski mówił też, że na zawsze zapamiętamy przejmujące obrazy samotnego papieża odprawiającego nabożeństwa na pustym Placu świętego Piotra i w bazylice watykańskiej w Wielkim Tygodniu oraz w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Dodał, że jest to całkiem nowe doświadczenie.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Otwiera oczy i serca na nowy świat". Ks. Piotr Kieniewicz zachęca do przyjęcia Chrystusa

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 08:29
Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, która stanowi najważniejsze święto dla katolików. Chrystus, który umarł na krzyżu, po trzech dniach zmartwychwstał. Symbole i znaki wielkanocne mówią o tym wydarzeniu radości i triumfu życia nad śmiercią.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To nie czas na obojętność". Papież udzielił błogosławieństwa Urbi et Orbi

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 12:25
Papież Franciszek w wielkanocnym orędziu mówił, że wierzący zwracają wzrok ku zmartwychwstałemu Chrystusowi, by uleczył rany "ludzkości udręczonej" pandemią. Modlił się za zmarłych i apelował o pomoc dla potrzebujących. - Nie jest to czas na obojętność - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Niech Jego obecność zrodzi w nas nadzieję". Prymas Polski pokazuje szczególne znaczenia Wielkanocy

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2020 13:20
- Oczekujemy, że te paschalne święta odrodzą w nas nadzieję, pozwolą spojrzeć w przyszłość, podźwigną nas i pomogą nam powstać - mówił w czasie niedzielnej mszy rezurekcyjnej prymas Polski abp Wojciech Polak.
rozwiń zwiń