X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Tarcza antykryzysowa. Prezydent złożył podpis pod pakietem ustaw

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2020 21:40
Prezydent Andrzej Duda podpisał pakiet ustaw składający się na tarczę antykryzysową. Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski podkreślił, że Andrzejowi Dudzie zależało na tym, by rozwiązania wspierające polską gospodarkę, przedsiębiorców i pracowników, zostały przyjęte jak najszybciej.
Audio
  • Błażej Spychalski: dobrze się stało, że pakiet ustaw składających się na "tarczę antykryzysową" został przyjęty (IAR)
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej DudaFoto: prezydent.pl
  • Prezydent podpisał pakiet ustaw składający się na tarczę antykryzysową
  • - Wsparcie wszystkim potrzebującym jest ogromnie potrzebne i dobrze się stało, że pakiet ustaw został tak szybko przyjęty przez obie izby parlamentu - powiedział Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta
  • Pakiet przewiduje wsparcie państwa w sytuacji pandemii w wysokości ponad 212 mld zł

O podpisaniu pakietu ustaw przez prezydenta Błażej Spychalski poinformował najpierw w mediach społecznościowych.

sejm 1200 twitter.jpg
Sejm o "tarczy antykryzysowej". Odrzucono poprawki Senatu ws. zmian w Kodeksie wyborczym i ustawie o RDS

"Zgodnie z obietnicą Prezydent RP Andrzej Duda niezwłocznie po zakończeniu prac parlamentarnych podpisał ustawy tworzące Tarczę Antykryzysową. Wsparcie polskiej gospodarki, przedsiębiorstw, rolnictwa, pracowników jest najważniejsze w tym trudnym czasie" - napisał na Twitterze Błażej Spychalski, rzecznik prasowy prezydenta.

- Pan prezydent wielokrotnie publicznie mówił o tym, że chciałby jak najszybciej podpisać ustawy tworzące "tarczę antykryzysową". Stąd też rozmawiał m.in. z marszałkiem Senatu Tomaszem Grodzkim, by izba wyższa prace nad ustawami rozpoczęła bezzwłocznie. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w tworzenie tego pakietu ustaw. To wsparcie wszystkim potrzebującym jest ogromnie potrzebne i naprawdę dobrze się stało, że pakiet ustaw został tak sprawnie przyjęty przez obie izby parlamentu - zaznaczył Błażej Spychalski.

piotr muller 1200 free.jpg
"Rząd zwiększy wydatki na inwestycje publiczne". Piotr Müller o "tarczy antykryzysowej"

Pięć filarów "tarczy"

Projekt "tarczy antykryzysowej" rząd konsultował ze stroną społeczną i przedstawicielami ugrupowań parlamentarnych. Pakiet przewiduje wsparcie państwa w sytuacji pandemii w wysokości ponad 212 mld zł.

"Tarcza antykryzysowa" to pięć filarów: wsparcie służby zdrowia, bezpieczeństwo systemu finansowego, wsparcie dla przedsiębiorców i inwestycji publicznych, a także - co dla rządu jest priorytetem - utrzymanie miejsc pracy.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent: musimy ratować przedsiębiorców i Polaków bez względu na deficyt

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2020 21:40
- Musimy realizować zmiany ratujące przedsiębiorców nie oglądając się na kwestię deficytu, ratować ludzi, miejsca pracy, poziom życia Polaków i naszej przedsiębiorczości, ratować nasz rynek i naszą gospodarkę, bo to jest kwestia fundamentalna - powiedział w sobotę prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marszałek Sejmu: wybory muszą się odbyć bezpiecznie dla Polaków, takim sposobem jest głosowanie korespondencyjne

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2020 20:11
- Apeluję do marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego o sprawne procedowanie w Senacie projektu ustawy ws. szczególnych zasad przeprowadzania głosowania korespondencyjnego autorstwa PiS - powiedziała marszałek Sejmu Elżbieta Witek w orędziu.
rozwiń zwiń