X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Masz pytania na temat koronawirusa? Odpowie na nie wirtualny asystent

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 21:21
Ministerstwo Zdrowia we współpracy z IBM Polska uruchomiło wirtualnego asystenta, który dostępny jest w serwisie pacjent.gov.pl. Od teraz Polacy mogą online uzyskać szybką odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, m.in. dotyczące zakażenia, objawów, kwarantanny, leczenia, czy zasad przemieszczania się.
Wirtualny asystent, dostępny również na urządzeniach mobilnych, odpowie na najczęściej zadawane pytania dotyczące koronawirusa.
Wirtualny asystent, dostępny również na urządzeniach mobilnych, odpowie na najczęściej zadawane pytania dotyczące koronawirusa.Foto: pacjent.gov.pl

Wirtualny asystent jest codziennie aktualizowany o nowe informacje autoryzowane przez instytucje rządowe: Ministerstwo Zdrowia, Główny Inspektorat Sanitarny i Narodowy Fundusz Zdrowia, tak by mógł odpowiadać na tysiące pytań zadawanych przez internautów.

koronawirus-kwarantanna-pap-1200.jpg
Zobacz, co wolno zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa

Wielofunkcyjne narzędzie

oświadczenie majątkowe dokumenty podpis 1200.jpg
Prywatność w dobie koronawirusa. Przestała mieć znaczenie?

System powstał w zaledwie kilka dni. Na bieżąco będzie uzupełniany o nowe tematy i dzięki temu zdolny odpowiadać na pytania internautów dotyczące koronawirusa. Jeśli system nie znajdzie właściwej odpowiedzi, przekieruje do kontaktu z odpowiednimi instytucjami, np. Telefoniczną Informacją Pacjenta, obsługiwaną przez NFZ, właściwą sekcją serwisu pacjent.gov.pl, czy rządowym serwisem gov.pl/koronawirus.

Rozwiązanie działa na najpopularniejszych przeglądarkach, można z niego korzystać także na urządzeniach mobilnych. W tej chwili odpowiada już na kilka tysięcy pytań dziennie.

csioz.gov.pl/db

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Nie możemy stracić czujności". Wirusolog o rozprzestrzenianiu się koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2020 13:38
- Przerywanie łańcucha rozprzestrzeniania się wirusa i kwarantanna społeczna będą dawać i już dają bardzo dobre rezultaty - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia wirusolog prof. Józef Knap z Zakładu Epidemiologii i Biostatystyki Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister zdrowia: Arechin może pomóc w walce z koronawirusem. Tysiące opakowań trafi do szpitali

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2020 13:37
- Rozdysponowaliśmy 6,5 tys. opakowań Arechinu do szpitali zakaźnych po to, by personel wykorzystywał ten potencjał - poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski podczas briefingu prasowego.
rozwiń zwiń