X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Poszukiwani pasażerowie FLIXBUS-a relacji Warszawa - Zakopane. U jednej osoby stwierdzono COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 18:15
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie prosi pasażerów, którzy 19 marca podróżowali autobusem FLIXBUS relacji Warszawa - Zakopane o niezwłoczny kontakt. - U jednego z pasażerów stwierdzono COVID-19. Wszyscy pasażerowie autobusu powinni poddać się kwarantannie - informują służby sanitarne. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: mat. promocyjne FlixBus

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie wyjaśnił, że chodzi o autobus FLIXBUS relacji Warszawa – Zakopane (przez Radom, Kielce, Kraków). Autobus o numerze kursu P6 wyjechał z Warszawy 19 marca o godz. 23.45.

Wszyscy pasażerowie tego kursu proszeni są "o niezwłoczny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zgodnie z właściwością regionu zamieszkania".

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że u jednego z pasażerów podróżujących tym autokarem stwierdzono COVID-19, w związku z powyższym wszyscy pasażerowie autobusu powinni poddać się kwarantannie" – głosi komunikat PPIS. 

PAP/tb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koronawirus w Polsce. Czy aplikacja "Kwarantanna domowa" jest obowiązkowa?

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 12:45
Od ubiegłego tygodnia funkcjonuje darmowa aplikacja "Kwarantanna domowa", przygotowana przez Ministerstwo Cyfryzacji. Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywa osoba objęta kwarantanną, podstawową ocenę stanu jej zdrowia i bezpośrednie zgłoszenie zagrożenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koronawirus w Polsce. Minister cyfryzacji: nie ma zagrożenia, żeby sieć internetowa spowolniła

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 13:17
- Stan systemu i deklaracje operatorów telekomunikacyjnych nie wskazują na to, żebyśmy mieli poważne zagrożenie z wyraźnym ograniczeniem przepustowości sieci - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia minister cyfryzacji Marek Zagórski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koronawirus a spór o tzw. pakiet mobilności. Polscy przewoźnicy piszą do Komisji Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 14:15
Polscy przewoźnicy piszą do Komisji Europejskiej z prośbą o interwencję w związku z koronawirusem. Chodzi o uwzględnienie negatywnych skutków pandemii w pracach nad pakietem drogowym, zaostrzającym zasady w transporcie międzynarodowym. Brukselska korespondentka Polskiego Radia Beata Płomecka widziała list, który Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych wysłało do unijnej komisarz do spraw transportu Adina Valean.
rozwiń zwiń