X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Szef MSWiA: priorytetem policji egzekwowanie nowych przepisów związanych z koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 15:07
- Priorytetem dla funkcjonariuszy policji będzie egzekwowanie nowych przepisów dotyczących przemieszczania się po ulicach oraz ograniczenia liczby pasażerów w komunikacji publicznej - poinformował szef MSWiA Mariusz Kamiński.
Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński
Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz KamińskiFoto: twitter.com/@MSWiA_GOV_PL
Policja-kwarantanna-pap-1200.jpg
Nowe dane policji ws. naruszeń przymusowej kwarantanny. Skontrolowano ponad 100 tys. osób

- To są dwa konkretne zadania, które będą priorytetem dla naszych funkcjonariuszy - zaznaczył. Jak dodał, w środę Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (RCB) roześle do wszystkich obywateli SMS-y z informacją o nowych zasadach bezpieczeństwa wprowadzonych w związku z koronawirusem. - Wszystkie te działania są niezbędne z punktu widzenia ograniczenia liczby zakażeń w naszym kraju - mówił.

policja free shutter 1200.jpg
CBOS: Polacy doceniają pracę policji. Rekordowo wysokie oceny

- Na ten moment mamy bardzo dużą dyscyplinę społeczną, o czym świadczą wyniki kontroli, jakie codziennie przeprowadzają funkcjonariusze policji wobec osób, które podlegają rygorowi kwarantanny. Dane za ubiegłą dobę są takie, że policjanci odwiedzili ponad 100 tys. naszych obywateli, stopień dyscypliny jest bardzo duży, tylko w 380 przypadkach stwierdzono nieuzasadnioną absencję - powiedział Kamiński, dodając, że oznacza to, iż z rygorów wyłamuje się jedynie 0,5 proc. osób.

"Policjanci zawsze pytają, czy potrzebna jest jakaś pomoc"

Minister poinformował też, że w przypadku kontroli policyjnej funkcjonariusze zawsze pytają, czy jest potrzebna jakaś pomoc. - To zjawisko jeszcze nie jest duże, ubiegłej doby ok. 190 osób zgłosiło takie potrzeby, głównie w zakresie żywności, lekarstw, i te potrzeby są realizowane - zapewnił.

Podziękował przy tym wszystkim funkcjonariuszom policji, którzy "wzorowo wypełniają swoje obowiązki".

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Komendant Główny Policji: zdecydowana większość przestrzega zasad kwarantanny

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020 22:03
Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk ocenił, że Polacy w większości zdają egzamin z zachowania się w czasie epidemii koronawirusa. W sumie w Polsce stwierdzono 536 zakażeń, pięć osób zmarło.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kilkaset naruszeń zasad kwarantanny. Policja opublikowała nowe dane

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2020 11:13
- Ostatniej doby policjanci w całym kraju skontrolowali ponad 67 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie. W 339 przypadkach stwierdzono uchybienia kwalifikujące się do ukarania - poinformował rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polacy w kwarantannie. Policyjne dane o kontrolach i udzielonej pomocy

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2020 10:36
- Ostatniej doby policjanci w całym kraju skontrolowali prawie 88 tys. osób poddanych przymusowej kwarantannie. W 341 przypadkach stwierdzono uchybienia kwalifikujące się do ukarania – poinformował we wtorek rzecznik Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka.
rozwiń zwiń