X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

6 mln zł na zakup sprzętu medycznego. Fundacja ORLEN pomaga szpitalom w walce z koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 14:30
Fundacja Orlen przekaże 6 milionów złotych 11 szpitalom na walkę z koronawirusem. Pieniądze mają być przeznaczone na zakup sprzętu medycznego niezbędnego do diagnostyki i ratowania życia oraz zdrowia zakażonych osób.
Warszawa, 25.03.2020. Koronawirus w Polsce. Wojewódzki Szpital Zakaźny przy ul. Wolskiej w Warszawie, 25 bm.
Warszawa, 25.03.2020. Koronawirus w Polsce. Wojewódzki Szpital Zakaźny przy ul. Wolskiej w Warszawie, 25 bm. Foto: PAP/Leszek Szymański

Pomoc zostanie przeznaczona na zakup sprzętu medycznego niezbędnego do diagnostyki i ratowania życia oraz zdrowia zakażonych osób.
Chodzi o 11 placówek z całej Polski - między innymi w Augustowie, Bielsku Podlaskim, Hajnówce, Ciechanowie, Gorzowie Wielkopolskim, Grudziądzu, Kozienicach.

- Szpitale przeznaczą darowizny m.in. na poszerzenie bazy laboratoryjnej, zakup karetek, sprzętu medycznego, a także środków ochrony indywidualnej, np. kombinezonów ochronnych, gogli, przyłbic, maseczek i rękawiczek chirurgicznych oraz środków dezynfekcyjnych" - napisano w przesłanym komunikacie.

IAR/PR24

Czytaj także

PGE wspiera szpitale w walce z koronawirusem. 4 mln zł dla siedmiu placówek

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2020 15:30
Pieniądze są już na kontach 7 szpitali. Placówki wskazało ministerstwo aktywów państwowych we współpracy z ministerstwem zdrowia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Lewandowski wspomoże polskie szpitale. Miliony na walkę z koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2020 19:04
Robert i Anna Lewandowscy w sobotę poinformowali o przekazaniu miliona euro na walkę z epidemią koronawirusa. Jak informuje portal SportoweFakty.wp.pl, środki zostaną rozdysponowane między polskimi jednoimiennymi szpitalami zakaźnymi. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Respiratory, maski ochronne, gogle medyczne. KGHM sprowadza sprzęt za 5,5 mln dolarów

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 13:40
Spółka KGHM Polska Miedź zakupiła sprzęt medyczny potrzebny do walki z pandemią, który trafi do szpitali, przychodni oraz placówek innych służb sanitarnych.
rozwiń zwiń