X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Prawie 70 proc. Polaków pozytywnie ocenia "tarczę antykryzysową"

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020 13:10
67. proc. Polaków pozytywnie ocenia przedstawioną przez rząd Mateusza Morawieckiego "tarczę antykryzysową" - wynika z sondażu Estymator, który został przeprowadzony na zlecenie portalu DoRzeczy.pl. 
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: twitter.com/@PremierRP

Premier przedstawił założenia rządowego pakietu antykryzysowego przeznaczonego dla przedsiębiorców i pracowników o wartości ok. 212 mld zł, tj. blisko 10 proc. PKB.  "Tarcza antykryzysowa" obejmuje 5 filarów: bezpieczeństwo pracowników - o wartości 30 mld zł, finansowanie przedsiębiorstw - o wartości 74 mld zł, ochrona zdrowia - o wartości 7,5 mld zł, wzmocnienie systemu finansowego - o wartości 70,3 mld zł i program inwestycji publicznych - o wartości 30 mld zł.

W sondażu Estymator dla DoRzeczy.pl "tarczę antykryzysową" pozytywnie oceniło 67 proc. Polaków, z czego 25 proc. "zdecydowanie dobrze", a "raczej dobrze" 42 proc. Przeciw rządowym rozwiązaniom było 22 proc. respondentów, a 11 proc. nie miało w tej sprawie zdania.

Poparcie opozycyjnych wyborców

Wpływ na postrzeganie rządowego pakietu antykryzysowego mają preferencje polityczne respondentów.

Czytaj więcej
Posiedzenie rządu KPRM-663.jpg
Ponad 70 proc. badanych odpowiedziało pozytywnie. Tak Polacy oceniają działania rządu ws. koronawirusa

>>> [CZYTAJ TAKŻE] "Tarcza antykryzysowa". Zobacz, na jaką pomoc mogą liczyć pracownicy i firmy

"Tarczę antykryzysową" pozytywnie ocenia 100 proc. wyborców Andrzeja Dudy, 48 proc. wyborców Roberta Biedronia i Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz 25 proc. osób deklarujących poparcie dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Badanie przeprowadzono w dniach 20 marca 2020 r. na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1100 dorosłych osób metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CATI. Sondaż wykonała pracownia Estymator www.estymator.com.pl.

jp/dorzeczy.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ponad 70 proc. badanych odpowiedziało pozytywnie. Tak Polacy oceniają działania rządu ws. koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2020 11:03
71 proc. Polaków pozytywnie ocenia działania rządu w związku z pandemią koronawirusa - wynika z sondażu Social Changes przeprowadzonego na zlecenie portalu wPolityce.pl. W porównaniu do poprzedniego badania, które było przeprowadzone tydzień temu, wzrost wynosi 23 pkt. proc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tarcza antykryzysowa". Artur Soboń: planujemy inwestycje publiczne m.in. w 5G

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2020 18:00
Inwestycje publiczne to piąty filar "tarczy antykryzysowej". Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych, powiedział w Programie 3 Polskiego Radia, że ta część pakietu ma być uruchomiona po to, aby już przy wychodzeniu z kryzysu stymulować wzrost gospodarczy, aby był szybszy niż bez dodatkowych środków. Nastąpi to, gdy już sytuacja zacznie się uspokajać.
rozwiń zwiń