X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Poszukiwania Iwony Wieczorek. Dron, georadar i koparka na działkach w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2020 11:33
W niedzielę rano funkcjonariusze wznowili przeszukania ogródków działkowych w Sopocie ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Na działce jednego z kolegów dziewczyna grillowała ze znajomymi przed wyjściem do sopockiego klubu. Po opuszczeniu dyskoteki maturzystka zaginęła.
Policjanci podczas poszukania terenu ogródków działkowych w Sopocie
Policjanci podczas poszukania terenu ogródków działkowych w SopocieFoto: PAP/Jan Dzban

W niedzielę rano funkcjonariusze wznowili poszukiwania śladów na działce należącej do rodziny jednego ze znajomych Iwony Wieczorek. W sobotę policjanci skończyli pracę późnym wieczorem. Funkcjonariusze mają do dyspozycji drona, georadar i koparkę.

Policjanci od czterech dni sprawdzają praktycznie każdy centymetr działki przy ul. Reja, na której przebywała przed zaginięciem Iwona Wieczorek. Dziesięć lat temu maturzystka wraz ze znajomymi była na grillu w ogródku działkowym. Po grillowaniu towarzystwo poszło do sopockiego klubu.

Czytaj więcej
pap poszukiwania sopot 1200.jpg
Przełom w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek? Nieoficjalne informacje dot. poszukiwań

>>> [CZYTAJ TAKŻE] Sprawa Iwony Wieczorek. Przeszukiwanie ogródków działkowych w Sopocie

W nocy dziewczyna pokłóciła się ze znajomymi i wyszła z dyskoteki w Krzywym Domku. Do domu nigdy nie dotarła.

Nowa poszlaka

W piątek w oczku wodnym na działkach funkcjonariusze znaleźli kawałek materiału mogący być fragmentem bielizny. Materiał jest bardzo złym stanie i zostanie poddany dodatkowym badaniom. Nie wiadomo, czy znaleziony fragment materiału ma jakikolwiek związek ze sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek.

Od zaginięcia 19-latki minęło prawie dziesięć lat. Na terenie, który był w ostatnich dniach przeszukiwany, byli już policjanci, choć działka nie była wcześniej tak dokładnie sprawdzana.

Prokuratura Krajowa i policja nie komentują wyników poszukiwań.

Tajemnicza sprawa i policjanci z Archiwum X w akcji

Iwona Wieczorek zaginęła latem 2010 roku. 19-letnia dziewczyna po grillowaniu na działce poszła ze znajomymi do sopockiego klubu. Po wyjściu z dyskoteki wracała sama do domu w Gdańsku. Zarejestrowały ją kamery monitoringu w kilku miejscach, jednak dziewczyna nigdy do domu nie dotarła.

Sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek prowadzi tzw. Archiwum X, działające w Małopolskim Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie.

Czytaj więcej
iwona wieczorek 1200 fot monitoring policja.jpg
Zaginięcie Iwony Wieczorek. Policjanci przeszukują ogródki działkowe w Sopocie

>>> [CZYTAJ TAKŻE] Sprawa Iwony Wieczorek. Policja kontynuuje poszukiwania w Sopocie

Przeszukania z ostatnich dni w Sopocie, to kolejne miejsca sprawdzane przez policję w ciągu ostatnich lat. Funkcjonariusze szukali śladów po maturzystce m.in. w sopockich lasach, parku Reagana w Gdańsku i ogródkach działkowych w Brzeźnie.

Przez 10 lat poszukiwań nie udało się trafić na jakikolwiek ślad po dziewczynie.

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Co się stało z Iwoną Wieczorek? Sprawa wciąż jest niewyjaśniona

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2018 15:02
We wtorek odbyły się prace poszukiwawcze związane z zaginięciem w 2010 roku Iwony Wieczorek. Przeszukano pół hektara lasu, ale nie znaleziono nic, co mogłoby zmienić obraz tej sprawy. W osiem lat po zaginięciu dziewczyny wciąż wiadomo niewiele, a kolejne pytania się mnożą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawa Iwony Wieczorek. Policja kontynuuje poszukiwania w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 11:16
Policja kontynuuje poszukiwania na sopockich działkach, związane z zaginięciem Iwony Wieczorek. W czwartek, 10 lat po zniknięciu maturzystki, przeszukiwano działkę jednego z jej znajomych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawa Iwony Wieczorek. Przeszukiwanie ogródków działkowych w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2020 17:21
W sobotę policja kontynuowała przeszukiwania terenów ogródków działkowych w Sopocie ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. To tam przed dziesięciu laty bawiła się maturzystka ze znajomymi przed wyjściem do klubu w centrum miasta. Po imprezie w dyskotece dziewczyna zaginęła.
rozwiń zwiń