X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"23 tys. zł za zorganizowanie debaty ws. praworządności". "GPC" o wydatkach Kancelarii Senatu

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 03:05
Ponad 23 tys. zł zapłaciła Kancelaria Senatu za zorganizowanie spotkania Parlamentarnego Zespołu ds. Ładu Konstytucyjnego i Praworządności, na który zaproszono zagranicznych ekspertów - podaje piątkowa "Gazeta Polska Codziennie".
Senat RP IX kadencjizdj. ilustracyjne
Senat RP IX kadencji/zdj. ilustracyjneFoto: PAP/Leszek Szymański
komisja europejska logo free shut 1200.jpg
"Polskiej demokracji naprawdę nic nie grozi". Jarosław Kaczyński o praworządności

Jak pisze dziennik, Kancelaria Senatu podała koszty organizacji spotkania w odpowiedzi na interpelację senatora Marka Martynowskiego z PiS.

"Na posiedzenie zespołu wydano z publicznych pieniędzy 23 tys. zł. Największą część tej kwoty pochłonęły wydatki na koszty podróży ekspertów, których bilety kosztowały 12 tys. zł. Dodatkowe blisko 8,5 tys. zł kosztowali tłumacze. Do tego 2,5 tys. poszło na ciastka i lunch" - pisze "GPC".

Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu do spraw Ładu Konstytucyjnego i Praworządności odbyło się 14 stycznia br.

Głos zagranicznych ekspertów

Jak przypomina "GPC" w posiedzeniu wzięli udział przedstawiciele środowisk prawniczych z Europy Zachodniej. "W II panelu debaty głos zabierali przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości z Belgii, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Niderlandów i Niemiec. Przedstawili rozwiązania funkcjonujące w ich krajach - czytamy w protokole z posiedzenia" - podała "GPC".

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Projekt zmian w regulaminie Senatu. Publicysta: chodzi o zabetonowanie układu

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2020 20:00
- Przy tak kruchej większości senackiej i przy pojawiających się nieustająco zarzutach wobec marszałka Tomasza Grodzkiego, można było spodziewać się działań przy regulaminie Senatu - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Truskawa (Stowarzyszenie Wolnego Słowa). Gościem "Debaty Dnia" był również publicysta Jarosław Włodarczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zakończyło się wysłuchanie publiczne ws. senackiego projektu o KRS

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2020 16:18
Po godzinie 14.00 w czwartek zakończyło się wysłuchanie publiczne ws. senackiego projektu ustawy o KRS. Był to pierwsze wysłuchanie publiczne od 2013 roku. Głos zabrali m.in. były I prezes SN Adam Strzembosz oraz przedstawiciele biura Rzecznika Praw Obywatelskich, Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka oraz Naczelnej Rady Adwokackiej.
rozwiń zwiń