X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Robert Telus: Robert Biedroń obstawia się ludźmi z komuny

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 17:35
- Koalicja rządząca ma się dobrze - mówił w Polskim Radiu 24 Robert Telus z PiS. W taki sposób odniósł się do informacji jednego z tabloidów o tym, że obóz Zjednoczonej Prawicy ma kłopoty.
Audio

Tabloid "Fakt" opublikował tekst o rzekomych problemach wewnętrznych partii rządzącej. "Środa, grubo po godz. 21. Z siedziby PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie wychodzi Jarosław Kaczyński. Widać, że jest zmęczony. Wielogodzinne narady, między innymi ponaddwugodzinna rozmowa z premierem Mateuszem Morawieckim, dały mu się we znaki. To był zdecydowanie najbardziej gwałtowny dzień obecnej kadencji rządu PiS" - relacjonuje gazeta.

"PiS ma się dobrze"

- PiS i cała koalicja mają się dobrze. Nieprawdą jest to co piszą tabloidy. Współpraca w obozie Zjednoczonej Prawicy na każdej płaszczyźnie jest bardzo dobra. Naszym celem jest kampania prezydenta Andrzeja Dudy i wygrana w maju - mówił gość PR24. 


1200_Duda_TT.jpg
Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda z dużą przewagą nad konkurencją

Dodał, że owszem w każdym ugrupowaniu politycznym są negocjacje i rozmowy, ale toczą się jak w dobrym małżeństwie i w dobrym domu. - Myślę, że niektórzy próbują rzucić cień na obóz Zjednoczonej Prawicy - zauważył. 

Mówiąc o kandydatach do urzędu prezydenta, powiedział że najlepszym jest ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda. - Mówi pięknie i bez promptera. Kidawa-Błońska tego nie umie, z kolei Kosiniak-Kamysz podniósł Polakom wiek emerytalny i oni to pamiętają - dodał.

"Kandydat, który zabiera głosy Kidawie-Błońskiej"

Mówiąc o Szymonie Hołowni, Robert Telus powiedział, że  nie bez znaczenia jest fakt iż wywodzi się z TVN. - To kandydat, który zabiera głosy Kidawie-Błońskiej. Z kolei Robert Biedroń obstawia się ludźmi z komuny. Druga tura wyborów prezydenckich będzie trudna dla Andrzeja Dudy więc jeśli komuś zależy na Polsce to powinien  głosować na prezydenta. Widać, że kandydaci opozycji ze sobą nie walczą. Przygotowują się do II tury - podkreślił. 


Zapraszamy do wysłuchania rozmowy

*******

Audycja:  "Rozmowa PR24"

Prowadzący: Adrian Klarenbach

Gość: Robert Telus (PiS)

Data emisji: 21.02.2020

Godzina emisji: 16.37

Polskie Radio 24/jj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wzruszająca chwila na wiecu Andrzeja Dudy. "Gdyby nie 500+, moja córka by nie studiowała"

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2020 16:33
Podczas spotkania z mieszkańcami Łowicza do prezydenta podszedł mężczyzna, który dziękował mu za program 500+. - Jestem ojcem piątki dzieci. Gdyby nie pański rząd, moja córka by nie studiowała – mówił wzruszony.
rozwiń zwiń