X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Posiedzenie Sejmu. Posłowie będą głosowali nad budżetem na 2020 r.

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2020 09:44
Sejm rozpoczął jednodniowe posiedzenie, na którym odbędzie się głosowanie nad tegorocznym budżetem oraz nad projektem ustawy o opłatach od tzw. małpek i słodzonych napojów.
Audio
  • Projekt budżetu zakłada, że wydatki państwa wyniosą ponad 435 mld zł, czyli tyle samo co przychody (IAR)
Sejm RP
Sejm RPFoto: PAP/Piotr Nowak

Tegoroczny budżet zakłada zbilansowanie dochodów i wydatków, które mają wynieść po 435 miliardów złotych. Wczoraj sejmowa komisja finansów rozpatrzyła 111 poprawek, zgłoszonych w drugim czytaniu. 15 z nich zaopiniowała pozytywnie, resztę - negatywnie.

sejm_ława_pap1200.jpg
Sejm przyjął ustawę o przeniesieniu środków z OFE do IKE i ZUS

Wśród poprawek znajduje się autopoprawka, która stanowi, że środkami na wsparcie Polonii będzie zarządzała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz ministerstwa: spraw zagranicznych, edukacji narodowej, kultury i dziedzictwa narodowego oraz rodziny, pracy i polityki społecznej, a nie, jak do tej pory, Senat.

Drugim punktem dzisiejszego posiedzenia jest sprawozdanie komisji zdrowia o rządowym projekcie ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z promocją prozdrowotnych wyborów konsumentów, czyli projekt ustawy o opłatach od tzw. małpek i słodzonych napojów. Komisja wnosi, aby Sejm uchwalił projekt.

st

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Budżet na 2020 rok. Poseł PiS: publiczne pieniądze muszą być jak najlepiej wykorzystywane. My to robimy

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2020 09:59
- Żyjemy zrównoważonym budżetem. To są publiczne pieniądze, dlatego należy je dobrze oglądać, by się nie marnowały. Szczycimy się, że tegoroczny budżet jest jednym z najlepszych i pierwszym zrównoważonym po 1990 r. - powiedział Grzegorz Lorek, poseł Prawa i Sprawiedliwości. W audycji "Dwie strony" udział wzięła również Monika Falej z Lewicy.
rozwiń zwiń