X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rozmowa z Mateuszem Morawieckim dziś na żywo na Facebooku

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2020 13:09
W poniedziałek o 20.30 na profilu premiera Mateusza Morawieckiego na Facebooku będzie transmitowana rozmowa na żywo z szefem polskiego rządu o historii i "wizji przyszłości Polski". Premierowi będzie można zadawać pytania w komentarzach pod zamieszczonym przez niego wpisem.
O godz. 20.30 rozmowa z szefem rządu na żywo na Facebooku
O godz. 20.30 rozmowa z szefem rządu na żywo na FacebookuFoto: Facebook/Mateusz Morawiecki

premier 1200.jpg
Premier: druga kadencja, to lepsze drogi, budowa polskiego kapitału

- Historia od zawsze była moją wielką pasją. Między innymi dlatego wybrałem ją jako jeden z kierunków, które studiowałem. Była to też ważna część życia mojej Rodziny. Cieszę się, że dzisiaj także jest wielu młodych ludzi (nie tylko w Polsce!) zafascynowanych historią Polski. Na przykład Stefan Tompson i Patrick Ney, którzy na co dzień wkładają wiele energii, aby ją popularyzować - poinformował szef rządu na Facebooku.- Dziś wieczorem zapraszam Państwa tutaj na naszą rozmowę na żywo na temat przeszłości, teraźniejszości i mojej wizji przyszłości Polski. Oczywiście w komentarzach także można zadawać pytania! - dodał Morawiecki.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier: druga kadencja, to lepsze drogi, budowa polskiego kapitału

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 06:28
Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że podstawowym celem nowej kadencji Sejmu będzie realizacja planu odpowiedzialnego rozwoju naszego kraju. - Pierwsza kadencja to walka z patologiami i niedoskonałościami III RP - powiedział szef polskiego rządu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: będziemy działali na rzecz utrzymania więzi z Wielką Brytanią po brexicie

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2020 13:00
- Wielka Brytania jest i pozostanie dla Polski kluczowym partnerem. Polski rząd będzie działał na rzecz utrzymania i dalszego rozwoju silnych więzi pomiędzy Wielką Brytanią a Polską - podkreślił w wypowiedzi dla portalu money.pl premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Unijny budżet 2021-2027. Premier: "nie" dla ograniczenia funduszu spójności

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2020 09:28
- Propozycja Komisji Europejskiej ws. budżetu na lata 2021-2027 jest niewystarczająca, zbyt mało ambitna. Unię Europejską stać na więcej - powiedział premier Mateusz Morawiecki, odnosząc się do swojego sobotniego spotkania w Portugalii z przywódcami kilkunastu państw UE w tzw. Grupie Przyjaciół Spójności.
rozwiń zwiń