X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Poseł PSL: między Kidawą-Błońską i Kosiniakiem-Kamyszem rozegra się bój o drugą turę wyborów

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2020 09:35
- To są najpoważniejsze figury po stronie opozycji, które rywalizują o to, by stanąć w szranki z Andrzejem Dudą - mówił w Polskim Radiu 24 Dariusz Klimczak z Polskiego Stronnictwa Ludowego.
Audio
  • Dariusz Klimczak (Polskie Radio 24 / 24 Pytania - Rozmowa Poranka)
Dariusz Klimczak
Dariusz KlimczakFoto: PR24/TB

Władysław Kosiniak-Kamysz, który będzie kandydatem PSL na prezydenta, pytany w Polsat News, jak odczytuje brak chęci Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, aby stanąć z nim do debaty, odparł, że "to nie pierwszy raz". Jak dodał, w trakcie wyborów parlamentarnych Kidawa-Błońska była kandydatką na premiera. - Nie stawiła się na debacie ani w jednej telewizji, ani w radiu, ani w drugiej telewizji - zaznaczył.

Piotr Zgorzelski.jpg
Zgorzelski: mamy dobrą strategię, poparcie dla Kosiniaka-Kamysza wzrośnie

Dariusz Klimczak podkreślał, że debata kandydatów jest istotnym elementem kampanii prezydenckiej. - Kampania wyborcza jest wtedy pełna i satysfakcjonująca dla wszystkich, którzy chcą podjąć poważną decyzje, jeżeli mają okazję wysłuchać debaty kandydatów. W wielu przypadkach w naszej tradycji demokratycznej okazywało się że debata jest kluczowa. Mimo, że znamy od wielu lat polityków, to prawdziwe ich cechy, zalety i wady wychodzą podczas debat - przypominał gość PR24.

- Wiemy, że Małgorzata Kidawa-Błońska mówił o tym, że nie zdecyduje się na debatę przed drugą turą, jednak zachęcamy do niej panią marszałek, bo może w ogóle nie wejść do drugiej tury. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by udowodnić, że Władysław Kosiniak-Kamysz jest dużo lepszym kandydatem dla wyborców opozycji na prezydenta niż Małgorzata Kidawa-Błońska, będziemy chcieli bronić tego w kampanii wyborczej. Pani marszałek dużo ryzykuje, jeśli chce być "niemym" kandydatem - dodał poseł PSL.

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: 24 Pytania - rozmowa poranka

Prowadzący: Eliza Olczyk

Goście: Dariusz Klimczak (PSL)

Data emisji: 21.01.2020

Godzina emisji: 7.15

PR24/ka

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Manasterski: obecny prezydent pokazuje się jako stanowczy polityk

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2020 11:00
- Największe szanse na zwycięstwo w wyborach ma Andrzej Duda. Wczorajszym, zdecydowanym, mocnym wystąpieniem pokazał, że jest politykiem stanowczym. Ciągle zwiększa swoje szanse - powiedział w Polskim Radiu 24 Miłosz Manasterski, szef Agencji Informacyjnej. Gośćmi audycji byli także: Michał Wróblewski (Wirtualna Polska) i i dr Krzysztof Karnkowski ("Gazeta Polska Codziennie").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakub Pacan: prezydentem w Polsce zostaje osoba, która ma wsparcie partii

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 12:00
- Polacy bardzo dobrze czytają rzeczywistość. Widzą te wszystkie choroby, które toczą Europę Zachodnią, widzą tę całą inżynierię społeczną, która spustoszyła Europę. Nie chcą tego w Polsce i dlatego głosują na konserwatystów - powiedział w Polskim Radiu 24 Jakub Pacan ("Tygodnik Solidarność"). O roli prezydenta RP Andrzeja Dudy w relacjach z Izraelem mówił zaś Mateusz Wyrwich ("Tygodnik Niedziela").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Truskawa: Robert Biedroń to kandydat nowej lewicy, nie SLD

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 22:01
- Sojusz Lewicy Demokratycznej nie miał skąd wziąć kandydata na prezydenta - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Truskawa ze Stowarzyszenia Wolnego Słowa. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jarosław Sachajko: coraz więcej Polaków popiera działania Koalicji Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2020 17:52
- Władysław Kosiniak-Kamysz i Paweł Kukiz jeżdżą po Polsce i przekonują do postulatów obywatelskich, które wyrażamy - powiedział Jarosław Sachajko z Koalicji Polskiej. - Coraz szersze grono obywateli przygląda się naszym działaniom i je popiera - dodał.
rozwiń zwiń