X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezydent w Zwoleniu: rodzina zasługuje nie tylko na tolerancję ze strony państwa

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2020 17:08
- Rodzina to podstawowa komórka i wspólnota w naszym społeczeństwie, która zasługuje nie tylko na tolerancję ze strony państwa, ale również na afirmację ze strony państwa - powiedział podczas spotkania z mieszkańcami Zwolenia prezydent Andrzej Duda.
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej DudaFoto: PAP/Wojtek Jargiło

- Dzisiaj przed nami cały czas wielkie polskie zadania. Tak na nie patrzę także z punktu widzenia tego niezwykłego urzędu, który z państwa decyzji wyborczej przychodzi mi sprawować przez ostatnie 4,5 roku - mówił prezydent.

duda 1200.jpg
Prezydent do mieszkańców Leszna: dziękuję, że czcicie pamięć przodków

Wśród tych wyzwań wymienił m.in. pozycję Polski na arenie międzynarodowej oraz bezpieczeństwo. - Cieszę się ogromnie, że na przestrzeni ostatnich lat udało się to bezpieczeństwo wzmocnić - powiedział.

Prezydent ocenił, że po raz pierwszy od 1989 r. polskie państwo prowadzi w szerokim zakresie prorodzinną politykę. - Rodzina to podstawowa komórka i wspólnota w naszym społeczeństwie, która zasługuje nie tylko na tolerancję ze strony państwa, ale również na afirmację ze strony państwa. Na to, żeby podnieść ją i pokazać jako wzór - dodał Andrzej Duda.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Podkarpacie: prezydent wręczył medale małżeństwom z długim stażem

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2019 23:40
Prezydent Andrzej Duda w Dubiecku na Podkarpaciu wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Otrzymały je małżeństwa z 50-letnim stażem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent: chcemy być państwem liczącym się na świecie, nie wszystkim to się podoba

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 20:53
- Chcę, żebyśmy byli państwem bezpiecznym, z silną gospodarką, o liczącej się pozycji na arenie międzynarodowej - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Namysłowa w województwie opolskim. Podkreślił, że dążenie do zwiększania pozycji na świecie zawsze sprawia, że ktoś jest niezadowolony.
rozwiń zwiń