X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wielki koncert na Narodowym z okazji 40-lecia "Solidarności". Podpisano list intencyjny

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 16:00
Wiceminister kultury Jarosław Sellin, prezes TVP Jacek Kurski, wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin oraz przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda podpisali w poniedziałek w Warszawie list intencyjny ws. organizacji koncertu z okazji 40-lecia powstania NSZZ "Solidarność".
Uroczystego podpisania listu intencyjnego ws. organizacji i produkcji koncertu z okazji 40-lecia powstania NSZZ Solidarność
Uroczystego podpisania listu intencyjnego ws. organizacji i produkcji koncertu z okazji 40-lecia powstania NSZZ "Solidarność"Foto: PAP/Marcin Obara

Do podpisania listu doszło na PGE Narodowym w Warszawie, gdzie na 29 sierpnia zaplanowany jest koncert. Jak podano w liście, sygnatariusze "wyrazili chęć zorganizowania koncertu upamiętniającego tę rocznicę".

Czytaj więcej
Anna Walentynowicz pap 1200.jpg
Anna Walentynowicz - ikona "Solidarności"

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Prezes IPN w Gdańsku: Polacy nigdy nie pragnęli zemsty, walczyli o wolność

W wydarzeniu uczestniczyli także m.in. prezes Grupy Kapitałowej PGE Henryk Baranowski oraz prezes PGE Narodowego Włodzimierz Dola.

40 lat temu, 17 września 1980 r., przedstawiciele Międzyzakładowych Komitetów Założycielskich przyjęli statut, który rozstrzygał powstanie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność" - jedynego ogólnokrajowego związku o strukturze regionalnej. Na czele Krajowej Komisji Porozumiewawczej stanęli: Lech Wałęsa jako przewodniczący oraz Andrzej Gwiazda. Marian Jurczyk został przewodniczącym Zarządu Regionu Pomorze Zachodnie.

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Sellin: Instytut Dziedzictwa Solidarności jest absolutnie niezbędny

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2019 15:37
W historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin oraz przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda wręczyli 19 osobom nominacje do Rady Instytutu Dziedzictwa Solidarności. - Instytut Dziedzictwa Solidarności to instytucja absolutnie niezbędna – powiedział Jarosław Sellin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nieznani znani - Zofia Romaszewska

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2019 16:50
Gościem audycji była Zofia Romaszewska, działaczka opozycji w PRL, doradca Prezydenta RP. W czasach PRL pomagała osobom represjonowanym i ich rodzinom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Papież z uznaniem o "Solidarności": promotor przemian społecznych

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2019 12:14
Papież Franciszek mówił w środę przedstawicielom władz "Solidarności", że związek ten był "promotorem przemian politycznych i społecznych" w Polsce i "miał inspirujące znaczenie również poza jej granicami". Prywatna audiencja odbyła się w Domu świętej Marty.
rozwiń zwiń