X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Szef MSZ: polityka zagraniczna powinna chronić polskie interesy

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2019 21:08
Jacek Czaputowicz podkreślił, że polityka zagraniczna powinna chronić polskie interesy gospodarcze. Minister spraw zagranicznych mówił o tym podczas corocznego spotkania poświęconego dyplomacji ekonomicznej.
Audio
  • Jacek Czaputowicz: Polska powinna wykorzystać w gospodarce swoje położenie geograficzne (IAR)
Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz
Minister spraw zagranicznych Jacek CzaputowiczFoto: PAP/Radek Pietruszka

Szef MSZ zaznaczył, że Polska powinna wykorzystać w gospodarce swoje położenie geograficzne. Wskazał, że ulokowanie Polski na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych bywało w przeszłości źródłem problemów, ale jest też jednym z naszych atutów, które trzeba wykorzystać.

800px-Jacek_Czaputowicz_minister_spraw_zagranicznych.jpg
Szef MSZ w Berlinie: życzymy sobie większego wsparcia dla Polaków

Jacek Czaputowicz dodał, że zadaniem na przyszłość jest stopniowe umacnianie znaczenia polskiej gospodarki na świecie. W tym celu konieczna jest między innymi promocja za granicą, inwestycje, ochrona rynku przed nieuczciwą konkurencją oraz zapewnienie wiarygodnej informacji gospodarczej.

Podczas spotkania wręczono nagrodę Amicus Oeconomiae. Jest ona przyznawana za szczególny wkład w promocję polskiej gospodarki i wsparcie polskiego biznesu na rynkach zagranicznych. Wyróżnienie otrzymał Krzysztof Buzalski - ambasador Polski w Dar es Salaam w Tanzanii.

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polska dyplomacja skutecznie realizuje priorytety polityki zagranicznej rządu

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 19:38
O priorytetach polskiej dyplomacji, w przeddzień święta Służby Zagranicznej, mówili w Warszawie prezydent Andrzej Duda i szef MSZ Jacek Czaputowicz. Dziękując blisko pięciu tysiącom pracowników resortu dyplomacji, politycy wzywali do umacniania polskiej pozycji w Unii Europejskiej i budowania bezpieczeństwa w oparciu o sojusz z USA i członkostwo w NATO
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef MSZ: relacje transatlantyckie i NATO kluczowe dla bezpieczeństwa Polski

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2019 08:57
Szef polskiego MSZ Jacek Czaputowicz powiedział w Berlinie, że NATO musi reagować na nowe zagrożenia. Podkreślił, że relacje transatlantyckie i Sojusz Północnoatlantycki są głównymi składowymi bezpieczeństwa i suwerenności Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska będzie przewodniczyła OBWE w 2022 roku. "Jednomyślna decyzja"

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019 17:09
Polska obejmie przewodnictwo w Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) w 2022 r. Decyzję tę podjęto na 26. Radzie Ministerialnej OBWE w Bratysławie. Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz powiedział PAP, że decyzja była jednomyślna.
rozwiń zwiń