X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Innowacyjny rozwój gospodarczy. Prezydent wyróżni polskie startupy

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2019 06:56
Prezydent Andrzej Duda ogłosi dziś zwycięzców piątej odsłony konkursu "Startupy w Pałacu". Tegoroczna edycja nosi nazwę "Startupy w Pałacu_EKSPANSJA"
Pałac Prezydencki w Warszawie
Pałac Prezydencki w WarszawieFoto: Shutterstock.com

Konkurs jest przeznaczony dla polskich innowacyjnych startupów, które opracowały gotowy do wdrożenia produkt, usługę lub technologię oraz mają już pierwsze doświadczenia w ekspansji na rynki zagraniczne. Wyróżnienie przyznane przez prezydenta jest uhonorowaniem przedsiębiorców, którzy w swoich działaniach wspierają innowacyjny rozwój gospodarczy Polski i są wzorem pod względem przedsiębiorczości.

duda pap 1200.jpg
Prezydent: Polska jest jedna i dobra muszą być sprawiedliwie dzielone

Podczas gali planowane jest wystąpienia prezydenta.

Nagrodą dla Laureatów jest udział w misji biznesowej, ufundowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.

"Startupy w Pałacu" to projekt, który ma na celu wsparcie innowacyjnych polskich firm w poszukiwaniu możliwości rozwoju, w tym ewentualnych inwestorów, partnerów biznesowych i nowych rynków zbytu. W jego ramach organizowane są publiczne prezentacje najciekawszych inicjatyw biznesowych przed możliwymi inwestorami, szefami spółek skarbu państwa, przedstawicielami instytucji grantowych i organizacji typu venture capital, tzw. aniołami biznesu oraz ambasadorami zagranicznych państw.

Współorganizatorem projektu jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH).

fc

Czytaj także

Prezydent: nowoczesne państwo tworzą ludzie gotowi nieść pomoc potrzebującym

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 17:48
- Nagrody te w pewnym sensie wyrażają kwintesencję tego, jakie powinno być państwo (...). Powinno dostrzegać każdego obywatela - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas gali wręczenia nagród konkursowych.
rozwiń zwiń