X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Spór zbiorowy w Polskiej Grupie Górniczej. Planowane wznowienie rozmów płacowych

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2019 06:50
W piątek na godz. 10 planowane jest wznowienie rozmów płacowych w Polskiej Grupie Górniczej, które przerwano w środę. Wciąż nie udało się wypracować porozumienia między zarządem a związkowcami.
Rozmowy płacowe w siedzibie Polskiej Grupy Górniczej w Katowicach
Rozmowy płacowe w siedzibie Polskiej Grupy Górniczej w KatowicachFoto: PAP/Andrzej Grygiel

W czasie rozmów zarząd Grupy przedstawił swoje propozycje i dał czas związkowcom na ich przeanalizowanie. W negocjacjach bierze udział Adam Gawęda, pełnomocnik rządu do spraw restrukturyzacji górnictwa, który poinformował, że jest za wcześnie, by na tym etapie mówić o konkretach.

górnictwo free 1200.jpg
Będzie strajk ostrzegawczy w Polskiej Grupie Górniczej?

Część związkowców, ok. 30 osób, została na noc w siedzibie Polskiej Grupy Górniczej.

Negocjacje przerwano w środę. Zarząd zaproponował podpisanie protokołu rozbieżności i powołanie mediatora, jednak związkowcy się na to nie zgodzili i zostali w budynku spółki na noc.

Spór zbiorowy w PGG trwa od 20 listopada. Związki chcą podniesienia płac zasadniczych w 2020 r. o 12 proc. oraz włączenia tak zwanych dodatków gwarantowanych do sumy, na podstawie której naliczane będą nagroda barbórkowa oraz nagroda roczna, czyli tak zwana czternastka.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Związki w Polskiej Grupie Górniczej chcą 10-procentowej podwyżki

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2018 16:31
Związkowcy z Polskiej Grupy Górniczej (PGG) wystąpili w czwartek do zarządu firmy z postulatem 10-procentowej podwyżki wynagrodzeń w spółce. Brak porozumienia w tej sprawie będzie oznaczać rozpoczęcie procedury sporu zbiorowego w tej największej górniczej firmie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ruda Śląska: silny wstrząs w kopalni. Jeden górnik nie żyje, kilku rannych

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2019 16:53
Zmarł jeden z górników, którzy zostali poszkodowani w wyniku silnego wstrząsu, do jakiego w czwartek po południu doszło w kopalni Bielszowice w Rudzie Śląskiej - części kopalni Ruda, należącej do Polskiej Grupy Górniczej. - W chwili wstrząsu pod ziemią przebywało 17 górników - poinformował Tomasz Głogowski, rzecznik PGG.
rozwiń zwiń