X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Jadwiga Emilewicz: turystyka jest ważną częścią polskiej gospodarki

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 20:49
W Warszawie, podczas gali wręczenia Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej, były minister sportu i turystyki Witold Bańka symbolicznie przekazał część swoich obowiązków minister rozwoju Jadwidze Emilewicz. Branża turystyczna została wydzielona z ministerstwa sportu i stała się częścią Ministerstwa Rozwoju.
Audio
  • Witold Bańka: turystyka potrzebuje przestrzeni do rozwoju (IAR)
  • Jadwiga Emilewicz o turystyce: znaczący obszar polskiej gospodarki (IAR)
Witold Bańka życzył Jadwidze Emilewicz sukcesów na polu rozwoju branży turystycznej
Witold Bańka życzył Jadwidze Emilewicz sukcesów na polu rozwoju branży turystycznejFoto: twitter.com/@MinRozwoju
emilewicz pap1200.jpg
J. Emilewicz: chcemy rozwijać się o 2–3 pkt proc. szybciej niż strefa euro

Były minister sportu i turystyki oraz Prezydent Światowej Agencji Antydopingowej Witold Bańka życzył minister Jadwidze Emilewicz sukcesów na polu rozwoju branży turystycznej. Podkreślił, że turystyka, jako dziedzina napędzająca polską gospodarkę, potrzebuje przestrzeni do rozwoju.

Minister Jadwiga Emilewicz zaznaczyła, że turystyka jest ważną częścią polskiej gospodarki. Przypomniała, że turystyka stanowi 6 procent polskiego PKB, a w sektorze turystycznym pracują setki tysiące osób. Podkreśliła, że są miasta w Polsce, w których kilkanaście procent dochodu przynosi branża turystyczna.

- To jest taka branża, która idzie blisko każdego sektora gospodarki - dodała Jadwiga Emilewicz. Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej to najważniejsze nagrody w branży turystycznej w Polsce. Gala odbywa się po raz siedemnasty.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Minister rozwoju: realizacja programu Mieszkanie Plus przyspieszy

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 07:37
- Udało nam się zwiększyć liczbę budowanych mieszkań w Polsce statystycznie na tysiąc mieszkańców - powiedziała na antenie Jedynki minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosyjscy sportowcy zawieszeni? Nowa rekomendacja WADA

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2019 14:45
Komisja Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) rekomenduje ponowne zawieszenie rosyjskich sportowców, co może uniemożliwić temu krajowi wysłanie reprezentacji na przyszłoroczne igrzyska w Tokio. Na takie stanowisko komisji wpływ miał fakt, że strona rosyjska przekazała niekompletną i być może spreparowaną bazę danych. Komitet wykonawczy WADA omówi to zalecenie na posiedzeniu 9 grudnia i jeśli uzna je za zasadne, może uruchomić procedurę wykluczenia Rosji z międzynarodowej rywalizacji.
rozwiń zwiń