X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Wiadomości

Spotkanie kandydatów PO na prezydenta. "Najważniejsza batalia"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 19:04
- Będziemy rozmawiać o Polsce i sprawach najważniejszych - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska startująca w prawyborach prezydenckich w PO. Jej kontrkandydat Jacek Jaśkowiak uważa, że prawybory to forma przygotowania do najważniejszej batalii, czyli wyborów prezydenckich.
Wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Kidawa-Błońska oraz prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak
Wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Kidawa-Błońska oraz prezydent Poznania Jacek JaśkowiakFoto: PAP/Tomasz Waszczuk
1200_Kidawa_Błońska_PAP.jpg
Małgorzata Kidawa-Błońska: przekonam wyborców do mojej wersji Polski

Kandydaci PO w prawyborach prezydenckich Małgorzata Kidawa-Błońska i Jacek Jaśkowiak spotykają się w Olsztynie z działaczami Platformy Obywatelskiej z Warmii i Mazur. - To będzie bardzo ciekawa rywalizacja i mam nadzieję, że nasze koleżanki i koledzy, którzy będą brali udział w spotkaniach będą z nami rozmawiali, będą zadowoleni z tego, że są spotkania, że rozmawiamy o Polsce, o sprawach najważniejszych i że będzie pozytywna energia, która przełoży się na życie w naszym kraju i na wybory prezydenckie, które wygramy - powiedziała dziennikarzom przed spotkaniem Małgorzata Kidawa-Błońska.

"Ta energia już jest widoczna"

Jej kontrkandydat, prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak wchodzący razem z Kidawą-Błońską na salę powiedział, że "ta energia już jest widoczna". - Ja widzę panią marszałek w różnego rodzaju mediach. Cieszy mnie to zainteresowanie mediów, opinii publicznej. Cieszy mnie również to, że możemy porozmawiać z członkami Platformy Obywatelskiej o Polsce, o tym jaka powinna być prezydentura, co należy zrobić, co należy zmienić, a jednocześnie jest to też forma przygotowania do tej najważniejszej batalii, jaką będziemy musieli stoczyć w maju i miejmy nadzieję, że efektem będzie zwycięstwo kandydata opozycyjnego" - dodał Jaśkowiak.

EN_01345380_0024 kopia 1200.jpg
K. Karnkowski: J. Jaśkowiak zaczyna się pozycjonować jako kandydat lewicowy

J. Jaśkowiak: swoje szanse zostawiam opinii publicznej

Pytany, jak ocenia swoje szanse, Jaśkowiak odpowiedział, że "zostawia to elektorom, jak i państwu, opinii publicznej". Zapytany, czy będzie prowadził równie intensywną kampanię w Polsce wśród mieszkańców odpowiedział, że "korzysta z możliwości, które daje transport publiczny". - Spotykam się z mieszkańcami zarówno w Poznaniu w autobusie czy na ścieżce rowerowej, ale też w pociągu tych rozmów prowadzę wiele - mówił.

Warmińsko-mazurskie jest pierwszym z 16 regionów, które Kidawa-Błońska odwiedza w trakcie kampanii wyborczej przed prawyborami prezydenckimi w PO. Prekampanię zwieńczy 14 grudnia konwencja krajowa, gdzie ponad tysiąc delegatów partii wskaże swego faworyta, który wiosną przyszłego roku zmierzy się w wyborach z prezydentem Andrzejem Dudą.

pb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Formela: prawyborcza walka, to walka o przyszłość Platformy Obywatelskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2019 15:19
- Wewnętrzny konflikt w Platformie wiąże się z walką o przyszłość samej partii, o to kto będzie jej liderem - powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Formela, redaktor naczelny "Gazety Gdańsk".
rozwiń zwiń

Czytaj także

M. Kidawa-Błońska: zastanowiłabym się nad liberalizacją aborcji

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 09:21
- Jako prezydent nie podpisałabym ustawy zaostrzającej prawo aborcyjne, a nad podpisaniem liberalizacji bym się zastanowiła - powiedziała wicemarszałek Sejmu i kandydatka PO w prawyborach prezydenckich Małgorzata Kidawa-Błońska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Grodzki: Grzegorz Schetyna powinien być obecny w polityce

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 10:00
- Jak z nim rozmawiam w cztery oczy, to niewątpliwie jest to człowiek o ponadprzeciętnym intelekcie. Przyklejono mu pewne łatki, ciąży na nim pewne odium, być może powinni mu pomóc spece od PR-u - ocenił Grzegorza Schetynę marszałek Senatu Tomasz Grodzki.
rozwiń zwiń